| iuliaadriana a întrebat:

Buna,
Ma poate ajuta careva sa caut o carte nu imi mai amintesc nici autorul nici titlul carti dar am sa ii fac o scurta descriere:

Este vorba despre o femeie care traieste alaturi de un om foarte bogat si cunoscut insa acesta o batea. Intr-o zi saturata de maltratarile sotului ei aceasta isi insceneaza moartea cred ca printr-un accidet de masina. se mutape o insula unde incepe sa lure intr-o librarie/cafenea. Acolo descopera ca are ceva puteri magice. In final sotul ei descopera ca ea si-a inscenat moartea si o gaseste pe insula repectiva si incearca sa o omoare...

Stie careva?

1 răspuns:
| SuccesfullCorectVerde2 a răspuns:

Uite aici niste siteuri cu carti poate gasesti :P

http://adf.ly/86kCe