| Amegadaisuki a întrebat:

Ce crezi ca ar putea sa iti aduca fericirea big grin?

24 răspunsuri:
| Lisiele a răspuns:

Pentru mine fericirea sta in lucrurile, gesturile, intamplarile marunte.
Uneori, daca stii s-o asculti, chiar si ploaia te poate face fericit.

| LoveSleep a răspuns:

Vecina dezrăcată.

NOname
| NOname a răspuns:

Acum o face http://www.tpu.ro/......7oDQHR0PfU :x

| xteeay a răspuns:

Un sot, copii, o cariera frumoasa si un oras frumos in care sa locuiesc! Cu toate ca, daca ar fi dupa mine, as prefera sa traiesc izolata, sa stau doar cu familia mea laughing))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

($_$) (dar sa ii muncesc eu )
Asa as putea sa imi indeplinesc toate visurile, sa calatoresc ceea ce mi'ar placea sa fac.
Sanatate si o persoana langa care sa ma simt bine big grin

| Amegadaisuki explică (pentru LoveSleep):

Cred ca asta mar face si pe mine fericit laughing)

| CristinaSNC a răspuns:

El...sau cel putin asa cred :/

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru LoveSleep):

Si ce se face baiatu ' daca nimereste o vecina de vreo 200 kg si 70 de ani laughing))?

| Amegadaisuki explică (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Nuuu cared ca are astfel de fantezi laughing) dar cine stie oameni sunt diferiti laughing)))

| LoveSleep a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

O să fugă să nu-i mănânce litera "b" din Dezbracata.

| BlackArt333 a răspuns:

Sa merg intr-o excursie!

| AvalohAlyn a răspuns:

Realizarea pe plan profesional, emotional si social.happy Si poate mantuirea.

| AirănMeidăn a răspuns:

prea multe intrebari de genul

| Amegadaisuki explică (pentru AirănMeidăn):

Stiu dar vezi tu din intrebarile astea imi dau seama ce fel de oameni sunteti si daca merita sa imi pierd timpul pe aici tongue

| AFR81 a răspuns:

Ce intrebare banala, inutila, pusa asa la trecerea timpului, pusa sa te afli in treaba. Daca era prima de la tine n-as fi spus asta. Ti-as spune din nou ca mi-ar aduce fericirea o intalnire cu cel din poza, cu "El Maestro" Roger Federer, dar nu-ti spun pentru ca afirmi din nou ca este ceva banal, prostesc ce-mi doresc eu, usor de realizat. O curiozitate: tie sarpele ala pe care-l tii in gura iti aduce fericirea?

| Amegadaisuki explică (pentru AFR81):

laughing)))) nuuu, nu sta i mi aduce fericirea ala este doar un hobi da in fine nu conteaza big grin

| AFR81 a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Daca esti talentat, daca stii sa sufli bine in sarpe, ai putea avea o cariera care sa-ti aduca beneficii si implicit fericirea. In fine, tu stii cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intre acum pe usa cei de la My Chemical Romance, sa-mi cante la multi ani chiar daca nu e ziua mea si sa ma implore sa-i iert ca s-au despartit.

| RainmakerX a răspuns:

Niste colegi asa ca mine. thinking

Ar fi nice sa am si eu cu cine sa vorbesc.

*De fapt am cu cine sa vorbesc dar nu multi ma inteleg. *

| Doub a răspuns:

Iubirea mea, patul.

| Amegadaisuki explică (pentru anonim_4396):

laughing))) ce vis maret laughing)

| KamaSutra a răspuns:

Pe mine m-ar face fericita o familie unita fara certuri, sa am un loc unde sa vin dupa o zi de munca si sa ma astepte familia zambitoare si sa vorbim despre tot ce ni s-a intamplat peste zi.

| Sweet155 a răspuns:

Ambitia si tupeul imi aduce fericirea.