| camy_1834 a întrebat:

Cum poti sa ajungi expert TPU? si la ce folosesc punctele? sunt curioasa.multumesc

Răspuns Câştigător
| ladybird a răspuns:

Punctele sunt ca un fel de popularitate. Nu are rost sa te complici. Ca sa ajungi expert TPU trebuie sa aduni cat mai multe puncte si fundite!

3 răspunsuri:
| camy_1834 explică:

Ok..am inteles.multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti fratilor cu expertii? vezi ca se cauta acum o saptamana un user ''expert in masturbare'' caci este un loc neocupat.

| ionika a răspuns:

Pai expert vei deveni ca si mine depinde si ce intrebari pui si ce raspunsuri dai eu am 355 de puncte obtinute in 3 zile