| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare faptul ca unele fete, in vecinatatea unui baiat, vor sa para mici si neajutorate cand de fapt ele ar fi in stare sa bata si un jucator de wrestling?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kenwill a răspuns:

Nu stiu...nu am prieteni fete...to be honest i don't have friends happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kenwill):

Bravo! big grin

| Kenwill a răspuns (pentru anonim_4396):

cool

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bombonica70):

Ai si tu dreptate.

| LoveSleep a răspuns:

Hai să nu exagerămwinking

| T0T a răspuns:

Nu mi se pare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am intalnit asa ceva pana acum. am dat peste multe "tari in gura" dar cu 2 cuvinte le poti inchide gura, dar una care sa cafteasca un baiat, dar face pe mielusica, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bombonica70):

Dimpotriva mie mi se pare mai atragator ca o fata sa faca un curs de aparare ceva, sa se poata baza pe ea intai, si dupa pe altul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bombonica70):

De ce ai face ceva rau in prezenta celei iubte? totusi, as vrea sa vad ca incearca laughing. eu actuala am intalnit-o la sala, tare as vrea sa vad ce poate rolling on the floor dar o mai las putin.

| Suck a răspuns:

O fata ma poate bate doar daca ma surprinde cu un picior in boaselaughing