| CrissRonnye7 a întrebat:

Daca o fata pe care de abia ai cunoscut-o te striga pe nume tau urmat de cuvantul "nebunule" ce poti crede? Are o parare proasta despre tine sau face misto?

7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu e ceva rau. Stai calm! laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect depinde de contextul existent in momentul respectiv sau motivul care o determina sa o faca? big grin

| CrissRonnye7 explică (pentru justanotheruser99):

Bine dupa a imitat-o pe aia care zicea ''Guta nebunule!''Crezi ca ma vede prea prost si isi permite sa faca glume cu mine?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru CrissRonnye7):

Nu, e doar o gluma nevinovata. Adica iti permiti sa faci glume cu persoanele pe care le consideri apropiate si sti ca nu se vor supara. Nu trebuie sa o iei drept ceva rau.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

E cocalara fugi!

| Mussette a răspuns:

Trebuia sa ii zici si tu "ho, nebunoo, mai usor"; e de bine.

| OldSoul a răspuns:

Poate sa aiba orice fel de parere, dar cum sa te "jigneasca" pe fata fara sa va cunoasteti bine e cam imposibil, inseamna ca e de bine.