| apz a întrebat:

De unde aţi aflat de TPU? De cât timp ajutaţi persoanele pe aici? happy

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la un prieten. Am pornit deja pe al saptelea an.

| whatevernvm a răspuns:

| Klepto a răspuns:

In cautarile mele temebele cauzate de plictiseala, am gasit o intrebare sub orice critica, din toate punctele de vedere si asta-i toata povestea.
"Ajutati"? ce ii aia? nu cred ca am ajutat pe nimeni inca.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Alexandra! Din 2009 mi-am facut cont, am aflat de el intimplator de pe google, eu sper ca am si ajutat persoane, si multumesc tuturor celor ce mi au dat funde, si le doresc multa sanatate si numai bine, si tie la fel, ce vârsta ai? Tu cum ai aflat de TPU? si de cit timp ai cont? De unde esti?

| apz explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bună. Sănătate şi ţie. Ţi-am spus şi în mesaj câţi ani am.
Am aflat dintr-un search pe Google, acum ceva ani.
Bucureşti.

| AFR81 a răspuns:

Am aflat de acest site acum 5 ani intamplator, navigand pe Google.

| Kaℓi a răspuns:

Eram activa pe un forum, si un user de acolo ne posta mereu intrebari cretine de pe TPU. Asa ca am intrat sa vad daca e adevarat happy o vreme doar am citit pe aici, pana la urma mi-am facut cont, cand am crezut ca am ceva de spus. Adica in 2011.

| RAY a răspuns:

1,din cautarile de pe google, cautam ceva legat de pc
2, 7 Iunie 2012

| Drimmero a răspuns:

Stiam de mult de el, cand radeam de nataraii care pun si nu inceteaza in a surprinde prin prostie. Sunt destui natarai care merita sa le razi in fata si in momentul actual, dar si multa lume de treaba!

| Felys a răspuns:

2012 prin cautare pe google dar e prea mult spus ajutat, aici se dau doar niste sfaturi de care pot sau nu tine cont cine le primeste, un ajutor real insemna altceva

| WaterDrop a răspuns:

1) mi-a soptit o pasarica, dimineata la o cafea cu vanilie intr-o zi noroasa.

2) De cand isi doresc ele sa isi usureze viata ascultand sfaturile.

| RareşTPUro a răspuns:

De pe Google. happy Ajut lumea din 10 Iulie 2010.

| deeeaqq a răspuns:

1. Google, tristuţ
2. N-am ajutat pe nimeni *lacrimă*, dar am cont din Decembrie, 2015.

| MaliciousDeath a răspuns:

2011,era perioada aia in care cercetam internetul.Cautam ceva si acel ceva m-a condus aici, la o intrebare pe TPU. Pierd timpul aici de 5 ani, cu pauze mai lungi sau mai scurte, in functie de cate de mult m-am plictisit de mine.

| Deaad a răspuns:

Din 2011 îmi băț joc de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o fosta colega de clasa, dar mi-am facut cont mai tarziu, cand a insistat o fata pe care am cunoscut-o pe un joc (Conquiztador se chema).
Chestia cu ajutatul mi se pare cam exagerata si nu cred ca exista macar o persoana de pe TPU care si-a facut cont pe acest site numai ca sa ii ajute pe altii (chiar daca multi asa se lauda).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2013 primul cont.
Acum cred ca il am pe al 3-lea sau al 4-lea.
Pur si simplu cautam o melodie si am observat pe net TPU happy-si am zis de ce nu?

Pai am contul acesta din Aprile anul curent.
Ajut si uneori mai sunt si ajutata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautam ceva pe google si am ajuns aici, asta se intampla acum 7 ani. laughing

| Roxin a răspuns:

2012. Nu ajut pe nimeni, mai rau ii enervez. Dar inseamna ca imi fac treaba bine.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Am aflat din intimplare, cautind un raspuns. Cea mai apropiata varianta m-a adus aici.

| xDragosel007 a răspuns:

Eu stiu de TPU din 2014 si ajut lumea de acum o saptamana( 20.06. 2016)!

| Moƒo a răspuns:

Bro. Eu stiu de TPU din 2012. De cand eram la liceu. Am ajutat foarte multi. Acesta fiin al doilea cont deoarece la primul am pierdut si e-mail dar si parola.