| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Imi place de doi baieti si nu stiu pe care sa aleg, ma simt derutata si nu mai mstiu ce simt, toate sentimentele mele sunt amestecate, please ajutati-ma dau funtitza

Răspuns Câştigător
| Leylla a răspuns:

Si prietena mea cea mai buna este in aceeasi situatie...Cum am sfatuit-o pe ea, asa te sfatuiesc si pe tine. In primul rand, tu trebuie sa iti pui ordine in sentimente si sa vezi pe cine placi mai mult, iar pentru asta, trebuie sa vezi cu cine te simti mai bine in prezenta lor, cum se comporta cu tine, daca e sincer sau nu, daca te place asa cum esti si cu calitati dar si cu defecte.
Vezi sa ai mare grija ca atunci cand vei alege pe unul dintre cei 2, sa nu-l ranesti, pentru ca baietii (in marea majoritate ) sunt foarte ranchiunosi(propria experienta).

Fii sigura ca pe cel care il vei alege are intentii frumoase si sincere cu tine.

Eu sper ca te-am ajutat... si sper sa fie totul bine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi tu, tu ii placi pe amandoi. Dar conteaza si care din ei te place mai mult pe tine, care iti e mai aproape, care se comporta mai frumos. Gandeste-te si tu la ce calitati au amandoi, si vezi de ce anume ai tu nevoie. Daca as fi in locul tau l-as alege pe cel pe care il simt mai aproape de mine, sau care mi-ar fi dat de inteles ca ma place happy Trebuie sa fii atenta pentru a nu regreta apoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa destinul sa aleaga... parca asa scria intr-o carte.
Deci pune mana pe o fisa de 50 de bani si gandeste-te bine: cap, sau pajura?!