| Eastwood a întrebat:

am si eu o problema cu facebookul. Cum imi poti schimba idul de facebook? Deci nu numele, acel link cu adresa de la fb de exemplu : adrian.moldovan@facebook.com?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Iti poti schimba o singura data: Account Settings --> General --> Username --> Edit --> Save changes.

| Eastwood explică (pentru Mădă0611):

Si daca l-am schimbat odata. nu mai pot? Printr-o cerere ceva?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Eastwood):

Nup. Fa-ti altul daca te streseaza cineva si nu scapi nici daca ii dai block (isi face alte conturi).