| anonim_4396 a întrebat:

Voi puteti dormi cu iubitul / iubita in brate? Acum cativa ani am facut revelionul la un amic si a 2 zi cand ne-am culcat ( mai multi intr-o camera ) am vazut un cumplu care au adormit in brate unu la altul ( ea cu spatele la el dar in brate lui) si asa au stat nemiscati vreo 4 ore. SI cu cine am mai vorbit eu am observat ca eu sunt singurul "ciudat" care nu pot adormi de nici o culoare daca prietena mea sta in bratele mele. Adica o iau in brate, astept sa adoarma si dupa ma intorc pe partea cealalta si adorm imediat. Mai e vreun "ciudat" ca mine pe aici?

25 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Depinde, daca sunt putin ametit sau foarte obosit dorm si-n pielea goala pe un cub de gheata.
si cei care spun ca dorm asa de fapt se mai misca in timpul noptii, iti amortesc mainile si nu poti sa ramai asa.
acum vreo doi ani nu ma vazusem cu o fata de mult si cand a venit din nou in oras a dormit la mine, era destul de obosita si n-am apucat sa vedem nici macar un film, ea a dormit foarte bine in bratele mele, dar eu nu reauseam nici cum sa adorm si cand o vedeam ca se strange mai mult si imi strange mana era imposibil sa o las... dar alta data cand am baut pana n-a mai intrat m-am trezit dimineata cu una peste mine, nu stiu daca asa a dormit toata noaptea, dar o cam durea gatul laughing))
hmmm, la munte am dormit asa cand am fost in excursie(iarna), bunii mei colegi au fumat in camera, apoi au iesit in oras si eu am ramas cu o fata, am stat cu geamul deschis si de frig nu ne-am dat drumu deloc si nici celor 3 paturi
de ce spui ciudat? depinde cum te obisnuiesti sa dormi, sa nu ma pui pe mine sa dorm pe o parte si cu capul pe perna ca nu rezist 20 de minute

| RAY a răspuns:

Eu unu nu dorm langa ea ca ma costa la buzunar orele

| LoveSleep a răspuns:

Eu mă întorc la fiecare 2 minute pe partea cealaltă, îmi întorc perna, mă întind, ideea de a dormi cu ea în brațe iese total din discuție.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nici eu nu pot dormi asa. Prietenul meu poate sa doarma asa, dar eu nu. Simt ca ma sufoc cand stau asa. laughing

| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

Bine ca mai sunt oameni normali ca mine pe aici laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu incep sa ma simt anormala acum. Se pare ca baieti mai sunt asa, dar fete nu. laughing) Poate nu ar fi trebuit sa raspund. laughing

| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

rolling on the floor

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce misel! astepti sa doarma ca sa iti poti manifesta obiceiurile deviatesad.
glumesc!
ceva de genul fac si eu! ma prefac ca ejaaculez... ca sa ma pot masturba dupa ce adoarme:X.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,e chiar placut, numa ca are parul lung si daca o trag de par am belit jucaria laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

laughing. si eu am problema asta, are parul voluminos si foarte lung

| Sociopat a răspuns:

Ultima data cand am dormit cu o fata in brate, biata s-a trezit cu saliva in par. Plus ca mi-e incomod sa am pe cineva in brate si daca dorm incomod ma trezesc nervos rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Adica o iau in brate, astept sa adoarma si dupa ma intorc pe partea cealalta si adorm imediat." rolling on the floor)))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa zica mersi ca fac si asa, pai nu? laughing. faza haioasa ca si la ex era la fel, numai ca pe atunci nu stiu de ce naiba cand ma culcam ma trezeam cu perna in brate. la un moment dat era geloasa pe perna si zicea ca fac intentionat sa imi bat joc de ea, nenormala rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Luai perna in brate rolling on the floor.
Ce scarba eeesti. Nu luai fata in brate si luai perna laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E o diferenta. nu ma culcam cu perna in brate, dar cand ma trezeam acolo o gaseam. poate aveam impresia ca o iau pe ea in brate, naiba stie laughing. bine macar ca am scapat de obiceiul ala tampit

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu ii dadeam foc la perna, serios laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Trebuie sa va fac cunostinta ca observ ca sunteti la fel de "normale". auzi la ea, scarba laughing, si mai zici ca eu sunt ala rau

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha...Si daca ii era ei frig ce faceai? Ii incalzeai perna si pe urma o puneai pe ea sa o tina? rolling on the floor))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tot cei posibil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

vine iarna, să vedem ce faci atunci laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vai si amar rolling on the floor. o sa bag motanul in pat sa stea la ea in brate

| PsihopatX3 a răspuns:

Eu nu pot sa adorm dacă o țin în brațe, da culme că dimineața când mă trezesc, mă trezesc cu ea in brațe, dar şi eu la fel o țin in brațe până adoarme, e ca un copillaughing

| rvsmady a răspuns:

Eu cu sotul meu nu putem sa dormim daca nu suntem unul in bratele altuia. adica cand ne punem la somn ma tine el in brate cand se intoarce il simt si ma intorc si il tin eu in brate si tot asa. pana dimineata cand ne trezim tot imbratisati happy ce dragut :X

| anonim_4396 explică (pentru rvsmady):

Interesant laughing. presupun ca sunteti de mult impreuna, nu?

| rvsmady a răspuns (pentru anonim_4396):

Un an jumate happy