| Yell0w a întrebat:

Vreau sa invat mai multe limbi straine si nu ma pot hotari care.big grinSugestii?
fara engleza si magyara

8 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Germana sau Japoneza. happy

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Eu acum invat franceza si rusa pe www.livemocha.com

| Bubbleee a răspuns:

Franceza
Spaniola
big grin

| Kastum a răspuns:

Japoneza ))invata Eu sunt din Moldova spre bucuria moldovenilor noi stim : Romina, Engleza, Rusa, Germana + o liba care n-ar fi ) ((Saraci Romini nu pot privi filme bune cu dublata da noi )) ne privim cu dublata rusa

| xStres a răspuns:

Eu acum invat rusa fiindca am rude in Chisinau si mi se pare destul de grea dar nu e asa nasoala.Italiana mi-ar placea sa invat sau germana kiss

| Giii a răspuns:

Coreana love struck

| Lory_2207 a răspuns:

Spaniolahappy