| WeAreSmart a întrebat:

Am de ales intre cel mai bun prieten si iubita. Cauza e ca ei doi au fost impreuna si s-au despartit acum un an. Ce sa fac?

13 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Un threesome. big grin

| Drolja a răspuns (pentru Drolja):

Bine, oricât de potrivită mi se pare soluţia mea, sunt sigură că nu e şi pentru tine. Aşa că rămâne să te întrebi, cât de bine o cunoşti pe fată? Crezi că ai investit mai mult în prietenul tău decât în iubită?

| Prezidentul a răspuns:

Depinde cat de "prieten" este... Prietenia. Restu' sunt garla.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un prieten adevarat poate fi cea mai importanta persoana din viata ta.

| RobertMoon a răspuns:

Sa alegi prietenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care dintre ei e mai bun la pat?

| Hitback a răspuns:

Explica-ne ce inseamna treesome caci eu nu am auzit decat de threesome. ceea ce zici tu are legatura cu vreoun copac?

| Țoglă a răspuns:

Dar ce treabă mai au ei doi acum? Dacă îți este un prieten vechi, te mai poți gândi.Dar așa, ce se baga în relația voastră?

| Iyulia3712 a răspuns:

Prietenia mi se pare mai importantă decat iubirea. Un prieten iti poate fi alaturi toata viata, pe cand un iubit/partener, uff, mai greu. Asta doar in cazul in care nu esti un forever alone iar fata aia e prima si singura care te-a placut vreodata (glumesc). Recent o prietena apropiata a patit asa. BFF-ul ei s-a cuplat cu ex-ul ei, dupa ce si-au batut amandoua joc de respectiv, in timp ce el incerca sa o agate pe ea. Acum e intr-o situatie foarte nasoala si vrea sa rupa prietenia cu aia definitiv, deci ai grija. Sper sa faci alegerea corecta! Bafta!

| katalyn27 a răspuns:

Alege fata! nu exista prieteni, doar oameni cu care iti petreci timpul

| Deea545 a răspuns:

Eu as zice sa alegi iubita. "Prietenul" tau nu nu ar fi trebuit sa se supere din moment ce s-au despartit. De exemplu si prietena mea a stat cu fostul meu iubit, pe care inca il mai placeam, dar pentru ca imi era prietena nu am spus nimic ca sa nu se simta prost. Dar ai grija, poate iubita ta vrea sa-l faca gelos. Sper ca te-am ajuta happy

| CucCornelAlexandru a răspuns:

Nu are nici o legatura... au fost in prezent nu mai sunt.

| Magda_Meg_1985 a răspuns:

Ai de ales dintr.un singur motiv, acela fiind faptul ca cei doi au fost impreuna si acum s.a creat rivalitate. alege.o pe fata, pentru ca e clar ca nu esti prieten cu acela caruia ii readuci tot timpul in prezent o parte din trecut fiind impreuna cu fosta lui de care s.a despartit cu atat de putin timp in urma. Habar nu ai cat de dureros e