| Ak69 a întrebat:

Am o relație de 2 săptămâni, vine valentine's day, ca și cadou as vrea sa-i ofer un trandafir și o poezie drăguță, originală... Să găsească foaia și trandafiru' pe bancă... Și poate o s-o invit și la film, dar asta e pentru minewinking... Deci e un cadou drăguț și ok pentru doar atât timp de relație nu? Răspunsurile fetelor vor fi mai apreciate...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, deoarece va reprezenta un cadou deosebit dar si o "declaratie" expresa facuta in public. happy

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta ce s-a intamplat cu baietii din ziua de azi? ba frate cu labareala de asta nu merge, fata te va trata ca pe ultima carpa a societatii, sunteti numai de 2 saptamani, sfinte moaste parascheve, halele maica sfanta, un trandafir in fund e destul

| Doub a răspuns:

Trandafir? Wth, frate, trandafirul semnifică iubire, ce iubire ai tu pentru ea după *** 2 săptămâni?
Nu, nu e.
Cumpără-i un animal blănos sau ceva dulce.

| Broadband a răspuns (pentru Doub):

Taci frate ca habar nu ai... lasa-l ca stie bine ce sa faca happy

| ywar a răspuns (pentru Doub):

Sau sa-i arate animalul blanos din dotare happy Caine, pisica d-astea, la ce te gandesti? laughing

| Doub a răspuns (pentru Broadband):

Copilaş, copilaş, din partea mea poate să-i ducă şi un tanc de trandafiri.

| Doub a răspuns (pentru ywar):

Nu că rămâne fata cu traume.laughing, poate o muşcă căţelul.