| MaraMaryMariolla a întrebat:

Bună, mă puteți ajuta, vă rog? Mă simt complexata de labiile mele, care sunt lungi. Mi se pare că sunt anormală fapt pentru care nu am avut nici un contact sexual pana la 21 de ani

Răspuns Câştigător
| njdcmiamfacutcont a răspuns:

Esti perfecta asa cum esti, aveam aceeasi problema dar sotul meu a zis ca eu am cea mai frumoasa minunata speciala superba jucarie a sotului meu care o pupa si o idrageste extrem de mult, imi zice ca mereu ar sta numai cu ea in gura deci m-am impacat cu ideea ca nu am o pasarica urata, daca cineva te iubeste, te iubeste asa cum esti.

| FernandoDinCaransebesi a răspuns (pentru njdcmiamfacutcont):

Exact te pup nevasto

| MaraMaryMariolla explică (pentru njdcmiamfacutcont):

Vă multumesc frumos pentru încurajare

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Astea sunt de fapt cele mai frumoase. Te complexezi fix degeaba!

| MaraMaryMariolla explică (pentru mihai69):

Multumesc mult

| mihai69 a răspuns (pentru MaraMaryMariolla):

Cu plăcere și fii bucuroasă că natura a fost darnică cu tine!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate doar esti paranoica, nu are ce sa nu fie nepotrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubește-ți corpul, ești bine așa.

| Saiko10 a răspuns:

Unora le place mai mult asa, deci nu te ingrijora, nu o sa fie un baiat care a ajuns acolo si sa zica ca vai doamne nu pot continua, este absurd.

Răspuns utilizator avertizat
| BoboBobo6717 a răspuns:

Hey! Și ale mele sunt tot așa, însă nu m-a pus niciodată pe gânduri. Am făcut-o doar cu doi băieți și sincer, nici unul nu s-a plâns de asta, chiar o adoră. Bine, actualul mai bate apropouri că e grasă și etc, dar nu mă stresez, doar pe asta o am și să fie mulțumit că o are doar el și că nu au avut-o mulți, cum sunt fetele din ziua de azi. Nu te mai stresa pe degeaba, la urma urmei, nu ti-o vede toată lumea, ci doar tu și cel/ cei cu care faci sex și impirtant este cum te miști și cât de tare îi exciți, nu felul cum arată.

| PaulCos a răspuns:

Esti mai norocoasa decat crezi!

| jorjache a răspuns:

Foarte bine
Pt mulți bărbați eroare excitant saai labii cărnoase, lungi sau proeminente

| Ali19 a răspuns:

E complet normal, la fiecare arată diferit, da mărimea labiilor nu contează, la unele fete pot fi chiar disproporționate. Asta nu înseamnă că e ceva neinregula cu tine.