| GangsterQuinn a întrebat:

Bună seara!
Cum vi se pare ideea de a dori o fata doar pentru sex și nu pentru a avea o relație cu ea?
Și credeți ca o fata și-ar putea dori același lucru? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt extrem de rare cazurile cand fetele ar aceepta sex fara relatii sentimentale, poate doar prostituatele sau nimfomanele, pentru ca fetele trebuie sa iubeasca intai baiatul, ca apoi sa i se daruiasca lui.
Este total diferit la baieti, care au erectii vizuale si ar face sex oriunde, oricand si cu oricine.
La fete, totul trece prin inima intai si apoi se ajunge la sex.
La baieti, prima reactie este de atractie sexuala si apoi de iubire, daca cumva se indragosteste de fata, ceea ce nu-i obligatioriu.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poate exista o astfel de posibilitate chiar si la aceasta varsta in cazul prieteniilor fara beneficii. In mod sigur, gasirea unei fete care sa accepte o astfel de relatie constituie cea mai dificila misiune privind rezolvarea dorintei/problemei tale. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista acest lucru,se numeste "Prieten cu beneficii".
Pe scurt, sex fara relatie.
Da, exista, rare cazurile, dar exista.

| Alicezzz a răspuns:

Da sunt si fete care isi doresc doar sex fara relatie sau implicare emotionala dar tr sa le cauti tu, ca nu vin singure! Dar e greu sa menti o "relatie" care sa implice doar sex fara sentimente, gelozie si fiecare cu viata lui etc...

| alexandru0sorin a răspuns:

Man bineinteles ca si o fata si-ar putea dori o fata doar pentru sex si nu pentru a avea o relatie cu ea. exista si oameni care nu sunt heterosexuali si in opinia mea trebuie reprezentati ca altfel continuam sa avem concetateni care nu accepta asa ceva.

| GangsterQuinn explică (pentru alexandru0sorin):

Wtf, ce îmi răspunzi? Mulțumesc de răspuns dar nu ai înțeles întrebarea. Ma refeream dacă și o fata ar dori un băiat doar pentru sex și nu pentru mai mult, deoarece recunosc ca nu am experienta și după cum se știe/spune, "cica" majoritatea fetelor, își doresc relații iar abia după ceva timp de relație își doresc sex. Cred ca mai rău m-am complicat cu întrebarea asta și nici nu mai știu exact ce vreau sa aflu laughing era doar o idee sa vad ce răspunsuri îmi dați.