| GabriellaGabby a întrebat:

Sunt indragostita de verisorul prietenei mele care locuieste in alta tara si vine aici in vacante.Il cunosc de mai mult timp si inainte se uita la mine dar nu zicea nimic. Dupa mai mult timp am inceput vorbim si el imi vorbea frumos ba chiar odata mi-a zis "iubita/draguta" ..de obicei el ma baga in seama,mi-a si spus odata ca sunt frumoasa.Din toate astea eu cred ca ma place si chiar nu stiu ce sa fac,cand vine in tara as incerca sa am o relatie cu el,chiar daca stiu ca o sa urmeze sa plece, macar sa stiu ca am incercat si sa vad ce simte cu adevarat pentru mine.Ma gandesc foarte mult si chiar daca stiu ca relatia nu ar merge as vrea totusi sa profit de moment,mai ales daca ar face el primul pas.Ce ar trebui sa fac, cum sa ma comport?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca vrei sa fii fericita, te-as sfatui sa nu faci nimic.

Relatia aceasta are mari sanse sa nu duca la nimic bun pentru tine. Intai de toate, o sa stai singura si o sa suspini dupa el aproape tot anul.

Nu vrei asta. Chiar daca este greu sa il refuzi.

| StalkerSoul a răspuns:

Termina cu prostiile, dupa vrei sa vii aici pe site sa te plangi ca "imi este dor de el crying " "nu stiu ce sa mai fac" "mor..."?
Nu te complica cu astea. ce naiba el pleaca in alta tara si vine doar in vacanta. n-ai ce face. gasesti pe altcineva.