| cosminelFdb a întrebat:

Buna TPU am 13 si am o problema...sufar de o chestie adica cand eram mic am luat din greseala niste pastile de la tata si acum penisul meu este foarte mare adica atunci cand este sculat are 20 de cm. si m-ai este ceva...este stramb adica penisul meu este indoit spre partea stanga si din cauza asta ma tem ca imi va afecta viata sexuala. ma puteti ajuta? Funda eu cred ca este stramb din cauza masturbari

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
23 răspunsuri:
| Diabolik94 a răspuns:

Ai multa imaginatie.Gaseste-ti o ocupatie mai adecvata pentru varsta ta.Pe viitor creeaza povesti mai interesante.

| Claudes a răspuns:

Ar trebui sa consulti un doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Claudes):

Da, de cap.

| cosminelFdb explică (pentru Diabolik94):

Te rog nu te baga. daca ma crezi bine daca nu nu ok

Răspuns utilizator avertizat
| cosminelFdb explică (pentru Claudes):

Da dar... sti imi este c-am rusine sa le zic parintilor...

| cosminelFdb explică (pentru TuDorEL96):

Https://www.facebook.com/cosmin.cochior mda zici asta pentru ca am poza de profil veche nu? uita-te pe fb meu si vb dupa ok

| gingergirl1 a răspuns:

Se vede ca ai 13 ani laughing)) De fapt nu, conosc baieti destul de isteti la 13 ani thinking
P.S : astea nu-s chestii pe postat pe net, nu de alta dar te faci de raswinking

| cosminelFdb explică (pentru gingergirl1):

Mda.

| Sxx a răspuns:

Încă unul. laughing...
Mi se pare mie sau te lauzi cu ceva care nu ai?laughing

^^

| DNSK a răspuns:

Nu am inteles..IQ e de 20 sau ce?

| VerdeLila a răspuns:

Observ ca esti revoltat pentru ca nu credem. Hai sa-ti explic de ce : o pastila de genul asupra organismului unui copil, are efecte mari; testosteronul si alte prostii ce contine o pastila te-ar da peste cap si cu siguranta ai ajunge la spital.
- parerea mea -

| Hng123 a răspuns:

Ai 13 ani si-ti faci griji pentru viata sexuala. Oricum du-te la doctor nu cred ca e nimeni in masura sa-ti dea un sfat.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Nici ma-sa nu la mintit, cum vrea el sa ne minta laughing. Cum dreacu sa zici prostia asta happy Noroc ca nu-s pastile pentru stimularea creierului, apoi, na, poate ai fi pacalit lumea si fi fost luat drept destept laughing Dar se pare ca puti a prost laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cosminelFdb explică (pentru TuDorEL96):

Serios chiar o am de 20 jur

| OnNo a răspuns:

La varsta ta iti pui aceste intrebari? Eu la varsta ta trebuia sa invat sau jucam fotbal.cand ai macar 16 ani sa te intorci cu intrebarea ta.Ai inteles

| Maxnonymus a răspuns:

Fratele meu, tu cred ca ai bau soda caustica laughing) cum Dumnezeu sa o ai de 20? rolling on the floor) un singur om in istorie ...la 10 ani o avea de 20 in stare erecta
(sculata) tu nu stii cum sa agati? cu dume de astea numa' de alea de pe centura agati rolling on the floor)) spune-mi macar... de cate ori te-ai gandit la chestia asta si in + ce c*cat facea taica-tu' cu astfel de pastile? rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| alyely a răspuns:

Mai i-a o pastila sa se indrepte laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mediocre a răspuns:

:]]]]]]]