| xEmiii a întrebat:

Deci.vineri am fost la plaja si acolo am intalnit un baiat cu care am iesit sambata in oras si m-am combinat cu el laughing. Totul a fost frumos si bine in acea zi numai ca de atunci el nu a mai dat nici un semn de viata.nu m-a sunat deloc si nici macar un mesaj nu mi-a dat si au trecut deja 2 zile de cand am iesit. Ce ar trebui sa fac? Credeti ca ar trebui sa il sun eu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jeanny22 a răspuns:

Sa nu cumva sa-l suni tu!(doar daca nu cumva ai gresit cu ceva, iar atunci tu trebuie vorbesti prima.Gandeste-te bine!) Macar atata sa faca si baietii ...sa sune! El trebuie sa faca primul pas! Stii cum se spune: Tu esti prada, el e pradatorul! Daca te lasi prea usor, atunci el se va plictisi. Cred asta le place lor cel mai mult.Sa cucereasca! Asa ca lasa-l pe el sa sune!
Iar daca nu o va face, inseamna ca sambata aceea nu te-a luat in serios, ca totul a fost o joaca de moment. Dar daca te va suna, peste cateva zile, sa spunem, atunci si tu poti fi putin indiferenta, suparata.Ca sa arati ca iti pasa!
Asa ca asteapta! Ai rabdare, caci daca te place, nici el nu va putea sa reziste mult sa nu vorbesca cu tine!
Jeanny22!

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca nu tea sunat eu cred ca nu i-a placut ceva sau avea pr si tuh ai fost doar o distractie la plaja.
sfatu meu e sa nu il suni deoarece nu are niciun rost.

| Angelique a răspuns:

Ar trebui sa-l suni tu! Cine stie ce i s-a intamplat si tu nici nu stitongueSucces!

| candora a răspuns:

Pai daca e o singura o intilnire nu cred, poate ca el nici nu a luat totul in serios, poate a-ti iesit doar o data si atit, asteapta sa vezi ce zice el si dupa aia fa presupuneri. daca-l mai intilnesti saluta-l, dar nu-l suna happy

| MihaelaDart a răspuns:

Pentru el a fost o distractie, daca vrea sa te sune, te va suna. Nu il suna tu, lasa-l pe el sa faca pasul, aici vei vedea daca chiar te-a placut sau nu.

| George_4355 a răspuns:

Da eu cred ca ar trebui sa il suni. Poate la randul lui ii este frica sa te sune! Eu cred ca ar trebui sa il suni.Bafta :*