| RAY a întrebat:

Cine credeti ca are pretenti mai mari la frumusete cand vine vorba de alegerea unui partener barbati sau femeile?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu sunt foarte pretentios imi plac doar domnisoarele cu corp asemanator ingerasilor de la victoria secret

| Emilian65 a răspuns:

Ambii.

| minrest a răspuns:

Pai ma uitam adineauri la un tigan, Nelson Pop Simone, are cam o treime din dinti, este gras si chel. Si femeia lui, Liana, e frumoasa, are gust, are bun-simt, cred are si cultura dar nu vrea sa se arate. Evident, e si cu vreo 15 ani mai tanara. S-ar zice ca vrea sa pape si ea ceva si pleaca, dar nu, sta cu el de peste 20 de ani, au baiat mare, se cunoaste ca ii e devotata. El a avut bani si i-a pierdut in mai multe randuri, a stat si la bulau, deci nu e treaba ca a ramas pentru bani. Singura explicatie care rezista, a fost constienta de valoarea ei ca Femeie Trofeu si a simtit stofa de lider, si-a dat seama ca asta cade si se ridica, esueaza in ceva, reuseste in altceva, face o greseala prosteasca, isi revine din ea si face ceva inteligent. Sau cum zici tu, mascul Alfa. Salut.

| iDarkonillSolo a răspuns:

Pai aici este mai greu fetele vor un barbat care le este alaturi si sa se bazeze dar si barbati au gusturi doar ca mai pretentioase... nu mai continui ca deja stii la ce ma refer