| Andr3i1996 a întrebat:

Cum credeti ca e mai grav/urat pentru o femeie, sa fie curva sau betiva?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Betiva ca atunci poate se culca cu masculi curvari ipocriti care in situatia in care ea e curva ei o injura ca cu ei nu face, drame frate pentru uni, parerea mea fiecare face ce vrea, nu avem dreptul sa judecam noi pe cineva fara sal cunoastem poate bea de necaz, poate i place dragosea ce vina are

| LoveSleep a răspuns:

Agramată e cel mai grav.
Cele enumerate de tine au și părți bune.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cel mai frumos la o femeie este atunci cand le are pe ambele. Ce poate sa fie mai frumos ca o curva beata care sa iti vomite in mijlocul unui oral? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt manifestari sub orice critica pentru o femeie. Realitatea face ca prima optiune mentionata de tine sa fie mai raspandita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista termen de comparatie pentru groaznic.

| MidnightR a răspuns:

Betiva se mai poate indrepta, curva nu prea sunt sanse.As avea mai degraba una care bea(dar nu ma refer sa fie sparta de bautura noapte de noapte) decat o curva...