| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde cu cine o faci..., la ce varsta..., daca esti fata sau baiat...
Un baiat isi poate incepe viata sexuala cu o tipa mai mare decat el..., care sa nu fie neaparat prietena lui.>poate fi placut impresionat...sau dezamagit de sine..., de ea...
O fata, daca alege sa se daruiasca iubitului ei, fiind sigura si asigurata de toata dragostea lui, poate simti un usor disconfort., durere, dar tandretea lui, soaptele lui ii pot face placerea mai mare decat durerea!

226 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine se ofera sa o faca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna am 14 ani si am si eu un prieten si la inceput ma presa sa facem sex dar la un moment dat i-am spus ca eu nu vreau inca cel putin si nu stiu ce sa fac sincer nu ma prea incanta ideea acum el numai zice nimic despre asta dar eu stiu ca siar dori el are 17 ani si nu stiu imi puteti da un sfat va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ai o relatie mai lunga vine si vremea cand partenerul isi doreste sa faca dragoste cu tine. Dar intr-o relatie nu sexul e totul.nu trebuie sa faci pentru ca asa iti cere,, x,, sau ca l-ai auzit pe,, y,, ca vb despre sex.Trebuie sa te simti tu bine cand o faci si sa fii sigur ca be momentul potrivit ca mai tarziu sa nu iti par arau.Eu am stat cu prietenul meu 1 an si dupa am simtit ca a venit momentul.si trebuie sa fii eceva frumos, placut si sa fiti amandoi fericiti. Da pe unele persoane le doare iar partenerul ar trebui sa stie cum sa faca durerea sa dispara.Nu uitati. IUBITIVA si dupa aia faceti si dragoste. Dar e important ca prima data sa o faceti din dragoste.Va pup pe toti si va iubesc.
love strucklove strucklove strucklove struck(minodora-17 ani)love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare ma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte simplu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu prima oara cind am facut a fost asa mai ciudat, doare de la inceput, da prietenul ma incurajat si a avut grija sa ma doara mai putin...ca si la el era pentru prima databig grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat...prima data dore da cand vezi cum te linge si cum te pipaie ii super...INCERCATI

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Helooooooooooooooo... fetelor nu mai povestiti atat de bla bla bla... spuneti odata cu exact doare sau nu?
pliz spim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte bine si placut, mai ales cind il simti in tine. mie personal mi-a placut tare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ancearca si o sa vezi prima oara e naspa dar a3a -a6a oara e super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum 1 zi in urma am facut si eu sex dar daca sincer imi pare rau putin de la inceput e ceva dureros pe urma nu prea succese

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ca atunci cand te futzirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreabai pe cei mai mari (exemplu, mama tata bunelul bunica)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa fac si eu sex se pote va dau nr de telefon plus 353860339908 dati bipp si sun eu ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E OK pentru prima datawinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu imi spuneti sau dati-mi un sit ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cu cine faci sex sau la ce varsta faci sex. e foarte iportant sa nu fii presat-a lasate condusa de val.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este bine ca o fata de 16 ani sa faca sex cu un baiat mai mare deoarece pot aparea probleme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 15 ani, si eri eram kit pe ce sa-mi pierd verginitatea, dar m-am retinut, un baiat ma inceput a saruta, si mi-a zis sa plec la el... insa eu m-am retinut, pentru ca am prieten, si nu vreau sal tradez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 12 aniii arat binijor pentru cei 12 si uneori cand ma saruta ubitu. incepe sa fie mai tandruuu.nu ma pot abtine nu stiu cum est daca doare nu stiu ke simti. imi est frica rawww.nu stiu nu am fqt nic dapzzz vreau da nuprea. c sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu deja am facut sex acum o saptamana si 13 ani tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate raspunsuri si preocupari aici. asteptati sa vina momentul nu va mai ganditi atata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este delicios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evla_evelina:Am facut sex la 12 ani si a fost ft tare dar ce sa faci asta este viata am si un copil l-am facut la 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sh eu vreau sa o fac dar mi`e frica de consecinte care fata stie si vrea sa ma ajute id meu : fetissa_de_cartier...mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 14 ani ce ziceti e bine sa faci sau pe la 16-17 nu stiu am asa o pofta sa o fac dar... sfaturi sfaturi