| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde cu cine o faci..., la ce varsta..., daca esti fata sau baiat...
Un baiat isi poate incepe viata sexuala cu o tipa mai mare decat el..., care sa nu fie neaparat prietena lui.>poate fi placut impresionat...sau dezamagit de sine..., de ea...
O fata, daca alege sa se daruiasca iubitului ei, fiind sigura si asigurata de toata dragostea lui, poate simti un usor disconfort., durere, dar tandretea lui, soaptele lui ii pot face placerea mai mare decat durerea!

226 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offfffffffffffffffffff. Sexul e ceva Super si eXXtra! Dar daca partenera nu stie ce sa fac cu Penisul, nici nu face de incercat! Baieti nu ezitatsi f**** tsi cat sunteti tineri, incercatsi senzatsii noi, si tari! Daca fata e iubyta ta atunci se poate de incercat si fara prezervativ, Dar... cu fff multa grijja, eu am incercat si cu si fara, si mi-a placut in ambele kazuri! Dar daca sincer as vrea sa o fac in fiecare seara ca merita! Am fost si in situatsia cand asteptam baby, dar sa stitsi ca dupa ce a avut ciklu mi sa luat o piatra foarte mare de pe inima~! (i have 17 yars)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oooooooofffffffffff e ceva foarte dureros sa stiut ce durere voi avea nici nu incepeam, chiar daca ne iubim totusi durerea e foarte foarte mare la fete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca penisul e mare pe fata o doare tare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic rau si nici chiar asa de dureros,, dar la fete nu stiu nu am avut niciodata o femeie virgina, dar nici nu prea vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut este minunatstar crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca trebuie sa vaci numai cea ce simti tu ca vrei nu este nevoie sate grabesti dar este placut... *** fa o daca simti si intimpul sexului la fel nu ai nevoie de profesor... vine de la sint

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caragios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmmmmmmmmm. dupa parea mea a face sex pentru prima oara e cel mai bine si cel mai frumos. insa depinde in ce mod se intimpla toate aceste lucruri si mai les cu cine. daca cu persoana iubita sau cineva oarecare. dar si in acelasi timp e cel mai dureros. dar dupa asta se normalizeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nice, adica asta depinde cand si cum o faci, cu cine, eu as sugera de pe la 16 ani in sus, dar se poate si mai tarziu, cand credeti ca este mai bine, si e foarte placut sa faci asta, asta este parerea mea, dar protejativa chiar si prima oara.(baiat 22ani) big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma mai iubeste cum sa fac sa ma iubeasca din nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca doare nu mai vreau...najpa bai. pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fff durerossad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul pentru prima data este undentiment de trecere de la o viata la alta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Durere dar mai mult placere

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

prima oara putin dureros dupa aia numai placere dupakeia este ca un drog iti trebuie sa faci kontinu aproape

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E frumos prima data. daca exista pasiune nu o sa te doara.si fetelor aveti grija cu cine o faceti prima datahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei vedea cand vei face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Pot spune ca a face sex pentru prima data e durerossad cel putin asa a fost pentru mine prima experienta la aproape 15 ani. Nu ma asteptam sa ma doara asa de rau... dar totusi a durut si inca foarte rau! Dupa parerea mea durerea este diferita pentru ca pe pe prietenea mea cea mai buna [ a facut-o inainte mea ] nu a durut-o decat putin, fata de mine durerea a fost permanentasad nu m-am simtit pregatita am facut-o mai mult sa uit un baiat pe care l-am iubit cu adevarat si pe care incerc sa-l uit! Pot spune ca dintr-o prostie am pierdut un baiat care ma iubea si care ma astepta, dar acum a trebuit sa fac cu un baiat care este in prezent prietenul meu cam de o luna deci va dau un sfat fetelor si credeti-ma ca pana sa incerc sa o fac am citit pe net poate cum citit si voi acum, dar mie mi se pare diferit ce scrie fiecare fata de ce se va intampla acolo [ma refer cat de tandur e baiatul] nu faceti greseala mea! Am plecat la 2 noapte cu prietena mea cea mai buna sa me intalnesc cu actualul prieten si nici nu prea am facut nimic pentru ca m-a durut foarte tare si a trebuit sa ne oprim...sad deci va spun sincer de durut doare! acum depinde de fiecare [ma refer la durere]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ceva special... adica.cred.vreau sa fac sex dar imi e frica. poate si pentru ca am 16 ani:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dureros o data de 2 de 3 dar dupa trece si devine placut... pur si simplu zborii laughing Meritawinking! Daca v-a mananca incercati dc nu? Dar si baiatul trebuie sa fie potrivit pentru ca nu o sa-l uiti nikiodata asa ca e importat cine este The ONE... Daca va iubiti si sunteti de ceva vreme impreuna (1 - 2 anii) eu cred ca trebuie incercat pentru ca baieti chiar au nevoie de cate o golire cate o data laughing si daca o face cu persoana iubita e mult mai placut decat atunci cand priveste filme porno si o freaca la recewinking Nu e asa baieti?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai mai bine sa incercam sa facem si apoi sa ne dam cu parerea...deci cine se ofera?laughing)) (baiat 17 ani)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand i-am tras-o credeam ca-s in rai :X wooooooooooooow e super :X