| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde cu cine o faci..., la ce varsta..., daca esti fata sau baiat...
Un baiat isi poate incepe viata sexuala cu o tipa mai mare decat el..., care sa nu fie neaparat prietena lui.>poate fi placut impresionat...sau dezamagit de sine..., de ea...
O fata, daca alege sa se daruiasca iubitului ei, fiind sigura si asigurata de toata dragostea lui, poate simti un usor disconfort., durere, dar tandretea lui, soaptele lui ii pot face placerea mai mare decat durerea!

226 răspunsuri:
| NuConteaza2 a răspuns:

Este foarte placut chiar si prima data conteaza f mult daca tineti unul la altulbig grin

| anonimus_3889 a răspuns:

Este foarte placut daca nu stiti haideti fetelor k va f** eu cu mare placere nu o sa va para rau:dlaughing

| Boss_Gratian_1978 a răspuns:

Vreau sa fac sex cu o fata de vreo 11 ani si nu stiu cum sa fac

| anonima_3148 a răspuns:

Sincer as vrea s-o fac, am 15 ani, e jenant dar ...am inceput sa ma uit la tot felul de filme xxx sa ma uit pe siteuri cu XXX si totusi imi e frica poate ca va fi bine poate ca va fi rau cine stie. ma roade curiozitatea

| Geo_5226 a răspuns:

Salut am 15 ani si inca sunt virgin dar dau la laba laughing si as sti cum sa fac sex. Prietena mea are 14 ani abeea impliniti si ea tot virgina si de 2 ori sa ajuns pana la (sex) dar nu s-a intamplat din cauza ca nu era timp. imi este frica sa fac sex dar nu stiu de ce. tin foarte mult la ea si nu doresc sa o ranes nici sentimental nici. Ma puteti ajuta?

| rossko a răspuns:

super

| xzx a răspuns:

Cum sa procedez fac sex cu domnisoare si mereu termin inaintea ei cum sa prelungesc timpul in sex...

| MorbyusRo a răspuns:

Eu am facut sex este minunat star laughing baiat 21 ani

| Anonim2011_1960 a răspuns:

I can ffcuck nice and slow all night for free!
I can lick arsh and ppussyy.Strictly for pleasure!
Maximum possible confidentiality.Anywhere in Romania I come to You.

| mirabelaelena09 a răspuns:

Wow am citit e ceva normal sa doare acum depinde e fiecare organism daca te doare sau nu incercati si vedetinu am facut-o dar daca stiu din propia experienta intr-o relatie daca nu exista sex nu existe sanse ca relatia sa mai functioneaze nu cred ca o sa reretati mai tz deoarece ori acum ori mai tz tot aia este adica nu prea comteaza varsta si daca sti sa te protejezi stai fara grija nu ramai gravita succes tuturor
:*

| IRISHA a răspuns:

E bine daca ambii suntem virgini?

| paul_5391 a răspuns:

Buna am 14 ani si eu iubesc sexul as vace sex in sec asta fetele luatzi idu meu paul_jupanu999

| lucian821 a răspuns:

Am 14 ani si vreau sex am 4 prietene big grin...si nu stiu cum sa le conving sa facem sex,, ajutati-ma va rog!

| melii a răspuns:

Poyy depinde laughing daca pentru prima oare e am dureroslaughing