| Playboyx a întrebat:

Cum ii pot spune iubitei mele sa se epileze pe piept intr-un mod in care sa nu se simta jignita, ea se enerveaza rapid si nu vreau sa o enervez ca iar o sa ne certam.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fă i un masaj si relaxează o, si cind e calmă atunci spune i că te deranjează părul si să il radă /epileze, că doar domnii au păr pe piept, doamnele sau domnisoarele niciodată. I ai un cadou frumos asa să o binedispui.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să facă?
Pa, pa.

| 4343gddhkied a răspuns:

Se zice ca daca iubesti o persoana o iubesti asa cum este. Eu am de obicei pe abdomen, dar ma epilez fiindca, na ma simt incomod cand merg la mare sau cand stau cu iubitul meu. Nu mi se pare normal ca o fata sa aiba, numai ca poate ii place sa fie naturala. In orice caz nu cred ca s-ar supara, doar ca s-ar simti jignita. Spune-i, ceva gen:" Iubita mea, te iubesc si stiu ca si tu ma iubesti, dar sper sa nu te superi cand iti spun ca ma deranjeaza faptul ca nu te epilezi pe piept." Daca tine la tine nu se va supara (prea tare), dar intr-o zi iti va multumi. Succes!

| YummyDkRich a răspuns:

Iubi imi ataci masculinitatea.

| ionutandreidragos a răspuns:

Esti gay? ca doar asa se explica faptul ca "iubita" ta are par pe piept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ionutandreidragos):

Nu e adevarat. Si nu inteleg de ce gasiti anormala chestia asta. Toate fetele au par pe piept, doar ca la cele brunete se vede si trebuie epilat. Sunteti prea critici, serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e destul de matura, intelege cand ii zici frumos. daca are 15 ani, te insori cu mana dreapta 2 ani.

| ionutandreidragos a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, n-ai specificat ca e bruneta. My bad. Dar totusi, cred ca e vorba de niste, puf, care s-ar putea sa se transforme in par pe bune daca il chinuie. deci mai bine suporti.

| DNSK a răspuns:

Pai cand se barbiereste dimineata o poti indruma pana pe piept. e simplu. off, nici atat nu stii!

| benga94 a răspuns:

Eu unu nu am vazut niciodata o fata cu par pe piept, am avut deaface cu cel putin 30 de fete le-am vazut pe toate dezbracate si erau fara par pe piept, poate mai e cite o fata cu citeva fire de par pe langa sfarcurile la tate dar se ia cu penseta sau cu crema epilatoare citeva fire fiecare fata face asta, ea daca are par pe piept inseamna ca e o fata neingrijita, nici nu vreau sa ma gindesc ce o fi mai jos cred ca ii iese parul afara din chilotei laughing), sincer nu am vazut fete asa!