| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa rezist mai mult cand fac dragoste? Eu fac destul de ra r cam odata la o luna, si nici laba nu imi fac big grinhelpsad

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fa-o uitandu-te la animal porn.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru whatevernvm):

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau ceea ce-ti trebuie/lipseste se numeste EXPERIENTA. Din pacate se obtine destul de greu dupa ani si ani uneori. Poate te vor ajuta intrucatva urmatoarele sfaturi/pareri despre modul de abordare a primului sex care pot fi foarte multe si diverse insa ti-as recomanda urmatoarele. Intotdeauna si in mod expres sa folosesti prezervativul sau un alt mijloc de protectie ( ovule sau creme spermigene, patile anticonceptionale etc.) deoarece atat tu cat si majoritatea baietilor in cazul primelor contacte sexuale din cauza surescitarii nu reusesc sa controleze sau coordoneze procesul de ejaculare ceea ce va provoca de regula o ejaculare instantanee sau foarte rapida. Din acest motiv, de multe ori se ejaculeaza chiar in momentul atingerii glandului de himen sau dupa cateva zeci de secunde in cazul fericit in care vei reusi sa executi chiar si cateva miscari de penetrare. Din acest motiv iti recomand sa ai multe prezervative la indemana si sa fii extrem de atent ca penisul si mainile sa-ti fie perfect curate in momentul montarii unui nou prezervativ.De obicei in cazul primelor actiuni sexuale din cauza excitarii foarte intense chiar si in cazul ejacularii in multe situatii penisul iti va ramane aproape la fel de erect ca la inceput ceea ce faciliteaza posibilitatea montarii un prezervatv nou (pe penisul spalat sau f bine sters de sperma) si sa treci imediat la inceperea unui act sexual nou. De obicei acest de-al 2 lea sex va fi mai lung decat primul putand dura chiar mai mult de 5-6 minute, ceea ce se poate considera ca fiind deja un sex aproape normal. Daca nici a 2-a oara nu reusesti sa-ti satisfaci partenera nu te demoraliza, incerci si a 3-a oara sau ii faci un oral, o degetica pentru a nu o lasa nesatisfacuta. Intotdeauna indiferent de metoda folosita (sex normal, sex oral, degetica) la final si femeia trebuie sa fie intotdeauna si obligatoriu satisfacuta pentru a nu ramane, sa nu fie lasata asa cum se spune "cu ochii-n soare" Asa este normal sa se intample chiar si in cazul in care nu ai reusit s-o satisfaci prin sex normal chiar de la inceput. Uneori pot trece chiar si ani pana cand sexul va decurge asa cum ne dorim cu totii. In legatura cu frenul sa nu-ti faci absolut nicio problema sau grija ca nu s-a rupt, deoarece de obicei in cazul marii majoritati a barbatilor activi sexual integritatea acestuia poate sa se mentina toata viata. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prezervative cu benzocaina cred ca e solutia.

| 6684464 a răspuns:

"laba" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Asa ceva...
Mai des. Fa-o mai des.

| syarys a răspuns:

Prezervative cu benzocaină ar fi o varianta