| phoenix2001 a întrebat:

Daca eu plac fata pentru ca ma intelege si pur si simplu o plac dar ea place pe altcineva si pe mine nu. Ce sa fac sa o las balta sau sa continui?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dar prieteni nu putețin rămâne? Cam greu găsești pe lumea asta cineva cine te înțelege. Sfatul meu ar fi să stai mereu aproape de ea, dar să-ți iei gândul de la a fi cu ea. Nu știi niciodată când vei avea surpriza să constați că ține și ea la tine. Doar ai grijă să nu te îndrăgostești de ea, căi va fi bai.

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ea place pe altcineva insa poate acea persoana nu o place. cu timpul daca si tu o intelegi pe ea si observa si ea asta poate vei reusi
nu trebuie sa te dai batut
mai ales tu care cred ca ai niste sentimente mai sincere din moment ce spui ca o placi pentru ca te intelege, nu neaparat pentru cum arata.

| irrumator30 a răspuns:

Las-o(-n) balta!

| felyfifi13 a răspuns:

Pai presupun ca ar trebui sa nu te lasi batut, insa daca ea nu vede ca tu o iubesti, poti sa o lasi balta, apoi o sa te vrea ea si tu trebuie sa nu cedezi...mult noroc