| Linnaaa a întrebat:

De 2-3 zile am o scurgere maronie-usor rosie si cu cateva cheaguri de sange foarte micute. Ciclul mi-a trecut de vreo 10 zile si nu stiu ce se intampla. Tin sa mentionez ca de fiecare data cand am facut dragoste am folosit prezervativ sau nu a terminat in mine. Stiti cumva de la ce pot fii aceste scurgeri?

6 răspunsuri:
| ingerdraq a răspuns:

Dupa ce ti-a trecut ciclul menstrual te-ai spalat inauntru? Consulta un medic ginecolog.

| kidutzq a răspuns:

Cred ca astfel de intrebari nu-si vor gasi raspunsul pe TPU. In joc este sanatatea ta si trebuie sa-i acorzi o deosebita atentie. Deci vizita la un ginecolog cat mai repede. Un cheag de sange intotdeauna reprezinta o problema. Fara teama mergi la un medic de specialitate.

| kidutzq a răspuns:

AAA...si ca un raspuns la intrebare...cel mai probabil o leziune vaginala- culoarea maronie posibil sa fie de la sangele coagulat. doctorul iti va da probabil o crema dermatologica si iti va recomanda un lubrifiant ceva pana se va vindeca.

| Marin_Samson_1966 a răspuns:

Mergi la ginecolog

| AlexandruManase a răspuns:

Schimba esapamentul