| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa nu ai sani mari la 17 ani? sau chiar foarte micuti sa fie...sad

13 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Depinde, adica nu exista o regula. la varsta de 17 ani sa ai sanii de ...atati cm big grin

| shtephie a răspuns:

Da, sunt fete care cresc si dupa 20 de anihappy

| εїз a răspuns:

Da, este foarte normal, ce ţi se pare aşa de anormal?
Te dezvolţi mai repede, multe fete în clasa a 1-a au ciclu.
Nu ai de ce să îţi faci griji, depinde de hormoni.

| Marius_7427 a răspuns:

Salut, nu te ingrijora nu e o problema daca is mai micuti au timp sa creasca eu am auzit ca dupa ce iti incepi viata sexoala incep sa iti creasca si sa se dezvolte... Dar nu stiu sigur eu doar am auzit dar cine te place te place asa cum esti nu pentru cum arati si pentru calitatiile tale!

| Deea_1734 a răspuns:

Este destul de normal, nu te ingrijora mai este timp, stii sinii cresc pina la 20 de ani si chiar daca nu o sa-ti creasca asa cit vrei tu, nimeni nu te va aprecia pentru sinii tai ci pentru calitalile talewinkingBafta!

| kimora_8189 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este normal, depinde de organism happy Nu orice fata|femeie are 90-60-90, nimeni nu este perfect, daca ai o talie subtirica si "fundul" cu o forma frumoasa, sanii nu sunt asa importanti happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, sunteti f draguti, prietenului meu ii plac mult dar eu sunt cam ingrijoratasadvoi m.ati facut sa gandesc astfel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai am o intrebaresadde 2sapt am facut dragoste cu prietenamiu, nu ne.am protejatsaddar nu a ejaculat in mine, nu a ejaculat deloc pentru ca am fost la iarba verde si a avut loc intr. un cort si am fost deranjati de prieteni:d in fine problema e ca de vreo 4 zile mi. a fost rau, greturi, dureri de cap, vomitat e posibil sa fiu insarcinata pana la ciclu mai am cateva zile.multumesc anticipat celor care ma ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai am o intrebaresad, de 2sapt am facut dragoste cu prietenamiu nu ne.am protejat dar nu a ejaculat in mine, nu a ejaculat deloc pentru ca am fost la iarba verde si a avut loc intr. un cort si am fost deranjati de prieteni:d in fine problema e ca de vreo 4 zile mi. a fost rau, greturi, dureri de cap, vomitat e posibil sa fiu insarcinata pana la ciclu mai am cateva zile.multumesc anticipat celor care ma ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fete e intrebarea "e normal sa nu am sanii mari?" si la baieti "e normal sa nu am penis mare?"happyfiecare cu organismul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele se intreaba "e normal sa nu am sanii mari la. ani " si majoritatea baietilor se intreaba "e normal sa am penisul mic la. ani
fiecare cu organismul lui