| Rokystar a întrebat:

Hei fetelor, as vrea sa ma ajutati cu cateva raspunsuri.
Cateva zile pe luna cand ma duc la baie si ma sterg este sange pe servetel.
Scurgeri nu am multe, decat inainte sa ma duc la baie.
Va rog sa imi spuneti dacaeste menstruatie, sunt foarte speriata.

4 răspunsuri:
| Andrei_Cismariu_1980 a răspuns:

Pai sa nu fii, daca ai mai mult de 10 ani e posibil sa te maturizezi, eu am mers la dispensar si a spus ca posiibil sa-mi vina ciclul, adica sa devii domnisoara, vine pubertatea

| Andrei_Cismariu_1980 a răspuns:

Pai sa nu fii, daca ai ma mult de 10 anni, te maturizezi vine pubertatea, eu am fost la dinspensar si a spus ca trebuie sa devin domnisoara, intreab-o pe mama ta, si o sa-ti explice totul

| DianaElenaJesica13 a răspuns:

Buna. Mai bine te-ai sfătui cu maicata si i-ai spune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste raspunsul dat la urmatoarea intrebare. S-ar putea sa iti fie defolos. http://www.tpu.ro/......la-10-ani/