| blablabla17 a întrebat:

Am o mare problema. Cand sunt cu o fata in pat si vreau sa facem sex, cand ajung in momentul in care trebuie sa penetrez, imi pierd erectia. ce se intampla? Mentionez ca e prima data cand o fac.

6 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Du-te la un doctor sa-ti explice nu tot se poate explica pe TPU!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate esti prea mic si nepregatit psihic. Poate nu o iubesti suficient pe fata sau relatia voastra este prea recenta si nu a ajuns inca in stadiul de intimitate necesar. Nu va grabiti, fiindca graba poate lasa sechele grave. lasati sentimentele sa se dezvolte, intimitatea sa se instaleze si sexul va fi minunat

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi interesant sa stim ce varsta ai.
Poate esti prea micut si chiar daca nu esti, emotiile sunt prea mari fiind prima ta experienta in domeniu.
Incearca sa te relaxezi, iar daca nu merge, ar fi indicat sa ceri parerea unui medic, dar asta in caz ca ai pe 18 ani.
O zi bunahappy

| Alcyon a răspuns:

E de la emotii.

| blablabla17 explică (pentru caramela):

16 ani happy

caramela
| caramela a răspuns (pentru blablabla17):

Emotiile sunt de vina...si de ce nu si varsta.
Ai timp sa exerseziwinking
O seara bunahappy