| Anonima3345 a întrebat:

Hei TPU, de fiecare data cand fac dragoste cu iubitul meu si is gata, penisul la mine in vagin ma pisca rau. URGENT! dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz s-ar putea sa fii alergica la latexul din care este fabricat prezervativul sau la lubrifiantul de pe suprafata prezervativului. Alergiile la prezervativ pot fi minore sau severe, manifestand simptome de la mancarime si pana la arsuri si socuri anafilactice. Acceseaza si citeste urmatorul articol : http://www.divahair.ro/......rnative_ai

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ai o infectie genitala. Trebuie sa te vada ginecologul imediat, de preferat in primele 48 de ore de la primul simptom. Opriti activitatea sexuala, desigur, pana ai un diagnostic cert

| darrio2007 a răspuns:

Te pișcă? Poate s-a conectat la vreo baterie ca sa i se scoale. Mergi la doctor. Pentru asta s-au inventat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi ca noi stim de ce? Mergi la doctor in loc sa ne intrebi pe noi, ti s-a raspuns ca esti alergică, nu crezi faci protejat ai zis, daca tu le stii asa bine atunci nu ne intreba pe noi de ce. Există doctori stiai? Mergi la ei si intreabă i. Vă arde de sex la vârsta voastră dar habar nu ave ti de nimic, sunte ti varză.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca esti alergica la un anumit component din sperma lui. Ar trebui sa discuti cu medicul tau ginecolog pentru a-ti face niste analize. Sanatate!

| Anonima3345 explică (pentru corbulalbrosu):

Facem protejat

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Anonima3345):

In acest caz s-ar putea sa fii alergica la latexul din care este fabricat prezervativul sau la lubrifiantul de pe suprafata prezervativului. Alergiile la prezervativ pot fi minore sau severe, manifestand simptome de la mancarime si pana la arsuri si socuri anafilactice. Acceseaza si citeste urmatorul articol : http://www.divahair.ro/......rnative_ai

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic ginecolog si explica-i fenomenul si poate iti da vreun tratament care sa nu te mai jeneze cand faci sex.

| Steam321 a răspuns:

Dacă faceți protejat înseamnă ca ești alergica la latex