| sabygaby a întrebat:

Hey, am o intrebare, e posibil ca la dezvriginarea anala sa curga un pic de sange, pentu ca am observat mici pete de sange si nu stiu daca e de acolo sau din cauza ca am facut sex normal dar mai dur, mersi de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ai hemoroizi care prin penetrare sau spart sa spun, ele sunt niste vene subtiri foarte sensibile, daca esti si constipata des e clar

| sabygaby explică (pentru RAY):

Nu am treaba cu constipatia, e normal, da nu stiam de ce aveam picaturi de sange pe chilot...

| RAY a răspuns (pentru sabygaby):

Anal alta explicatie chiar nu vad, doar nu ai himen

| sabygaby explică (pentru RAY):

Da. mersi, ca un pic m-am speriat, da acum e ok

9 răspunsuri:
| spiridusuanonim a răspuns:

Eu zic sa stai pe fundul tau si sa ii spui mamei tale ca ai o problema dar sa nu ii zici ce ai facut ii spui ce ai si ca vrei sa mergi la un control, ori daca ai 18 ani, ai putea sa mergi la un control singura.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil să fie vorba de o fisură anală datorată sexului anal sad
Sau, este posibil ca sângerarea să fie vaginală...

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu un an in urma, cand ti-ai inceput viata sexuala ai afirmat ca :""am incercat tot ce pot eu, sex oral (preliudiu ) dupa acea diferite pozitii care nu is complicate numa sex anal nu ca nu ma impac eu cu ideea"". Ce te-a determinat sa iti incalci principiile? Din cate am inteles partenerul este "destul de bine dotat" fapt ce poate induce ideea ca prin penetrarea anusului cu un penis mai masiv si fara o pregatire prealabila foarte amanuntita, cu masarea temeinica si folosirea din abundenta a lubrefiantului sa-ti fi produs fisuri anale. Gandeste-te bine daca a meritat sa-ti satisfaci fantezia si/sau daca o vei repeta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ma intreb daca ati folosit prezervativul? Daca nu poate fi unul din motivele care pot provoca astfel de leziuni. Daca ati folosit prezervativul atunci motivul producerii fisurilor poate fi o penetrare prea brutala sau grosimea penisului.

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa apara sange la dezvirginarea anala, din doua motive:
1. Ori baiatul are penisul prea gros si nu are loc sa intre in anus;
2. Ori fata este prea stramta si nu da voie sa intre penisul.

| Alcyon a răspuns:

Fundul nu e facut pentru sex, prin urmare e posibil sa te trezesti cu fisuri anale.