| Markusfrtt a întrebat:

Imi place o fata si nu e populara. Imi place ea, chestia e ca nu ma pot uita la ea cand o vad, nu pot sa o privesc in ochi, ma pierd. Ma gandesc la o gramada chesti prostesti. Ba ca sunt urat, ca nu o sa ma placa si din cuaza asta nu ma pot uita la ea. sad M-am bagat in seama cu ea pe faacebok. Nu prea era pe facebook asa ca i-am lasat un mesaj cu "Buna", iar apoi dupa 2 zile cand a intrat mi-a raspuns, apoi cand sa nimerit sa fie pe facebokk am vorbit cu ea putin, pot sa spun ca parea vorbareata. In seara urmatoare am intrebat-o ce face, am vorbit foarte putin si dupa nu a mai raspuns, iar dupa cateva minute i-am trimis mesaj"mai esti" si a zis ca da dar se uita la un film si ca vorbim mai incolo.Infine! Banuiesc ca a observat ca ma mai uit asa din cand in cand la ea dar nu pentru mult timp. O clipa dupa care intorc capul. Problema la mine cu fetele este, ca nu am incredere in mine, si nu am deloc. Ma gandesc ca daca nu o sa ma placa sua ca sunt urat si nu se uita ea la mine etc. Ce credeti ce parere aveti si ce ar trebui sa fac?

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca esti si urat, dupa cum tu spui, si mai esti si putin... timid, atunci ar trebui sa lasi fetele frumoase si istete in pace si sa te orientezi catre fetele de nivelul tau.

| Se7en98 a răspuns (pentru neutrino):

Cred ca e cel mai de Ca*at raspuns care l-am vazut eu Ever. cum dracu sa zici asa ceva? daca iti place de cineva nu conteaza infatisearea ( fizicul) s-au conteaza dar foarte putin. conteaza ce e in suflet. conteaza caracterul omului happy.

| neutrino a răspuns (pentru Se7en98):

Daca nu ai fi avut in cap produsul tau preferat si ai fi citit atent raspunsul meu, atunci ai fi avut o minima sansa sa intelegi ceea ce am spus eu. Imi place insa ca tu ai caracter! Seara buna!

| Se7en98 a răspuns (pentru neutrino):

Da am inteles perfect ce-ai zis. ai zis sa lase fetele mai frumoase-n pace,, adica sa lase fata de care-i place lui.

| bleakk a răspuns (pentru neutrino):

Daca are standarde inalte, lasa-l. Oricum frumusetea e inteleasa diferit de oameni, poate pentru unu o fata este urata pentru altu frumoasa.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Se7en98):

Oo scuza-ma, pai fizicul conteaza, asta esti ca individ, valorile, ideile, si cum gandesti se schimba pe parcursul vietii. doar astia care arata super nasol zic ca fizicul nu conteaza

| neutrino a răspuns (pentru bleakk):

Nu stiu de ce-mi spui mie toate acestea. Ai gresit adresa.

| SkyPilot a răspuns:

Trebuie sa ai tupeu. Lasa fetele sa decida daca esti sau nu urat, ele au alte criterii. Daca nu o sa te placa nu ai pierdut nimic pentru ca nu ai avut nimic. In schimb daca te place ai numai de castigat.
Nu mai intoarce capul daca te observa cand te uiti la ea. Zambeste-i si sustine-i privirea.
Poti incerca sa o conduci acasa dupa ore. Poti sa o inviti undeva, la un suc, la o pizza, ce se poarta pe la voi.
Si lasa fb, incearca sa traiesti in realitate. E cu totul altceva sa iesi cu ea, sa o tii de mana, poate sa ii furi un sarut decat sa stai sa clapacesti in fata unui ecran.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Invit-o la un sucwinking

| Robi673547 a răspuns:

Man, sunt fete si fete. Exista fete frumoase care nu te considera tragator dar exista fete frumoase care te cosidera frumos. Nicio fata nu poate avea in materie de baieti aceleasi gusturi. In legatura cu timiditatea, si eu sunt timid, dar am trecut mai mult peste, ca sa te bagi in seama cu o fata care iti place eu m-as folosii de prietenii comuni, altfel e cam greu.

Iar daca te place si ea. probabil s-ar baga in vorba cu tine cand incerci sa vorbesti cu cineva de la ea din clasa [ zic si eu laughing ].

Succes la cuceriri!