| paulalove a întrebat:

Revin cu o alta intrebare de dragoste...imi place de un baiat din Bucuresti si eu stau in Ploiesti. zilele astea am aflat ca si el ma place dar ca nu poate avea o relatie serioasa pentru ca este distanta mare intre noi, eu ce sa fac acum? chiar il iubesc... va rog sa ma ajutati. Funda

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Hei! Distanta dintre voi doi nu e mare.Cand doua persoane se plac, se indragostesc si iubesc distanta nu se masoara in km, ci in ceea ce simt cele doua inimi. Daca el tine cu adevarat la tine va face ca aceasta distanta sa nu mai existe. happy

| paulalove explică (pentru blueheart):

Mersi mult de raspuns dar s-a rezolvat. O colega m-a ajutat cu asta si acum suntem impreuna...

| blueheart a răspuns (pentru paulalove):

Cu placere! happy

7 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Nu cred ca te place foarte mult daca spune ca distanta sta in calea dragostei voastre.

| Adry05 a răspuns:

Poate tine 3-4 luni, dar de obicei mai mutlt nu, mai ales daca sunteti micuti si nu aveti posibilitatea sa va vedeti. Incearca sa pierzi contactul cu el, si vei uita, sau continua sa vorbiti ca amici: "ochii care nu se vad, se uita".

| unknownn a răspuns:

Nu merge relatie la distantawinking

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,pai nu pot face nimic daca el a zis ca distanta este o problema intre voi! ramaneti momentan prieteni pana o sa gasiti o solutie! bafta

| ACAB1312 a răspuns:

Relatiile la distanta nu tin. Iti spun euwinking