| SerenaSmiley a întrebat:

S-a intamplat sa va ramana in vagin prezervativul cand prietenul si-o scoate?

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

D-soara serena prezervativul nu ramane in vagin indiferent de situatie pentru ca de aia este elastic ca sa stea strans pe organ laughing.De la o vreme esti destul de interesata de sex din ce in ce mai mult si daca nu ma insel te pregatesti de marele pas.Ce sa zic, macar sa o faci cu unu care merita, nu sa ti-o puna si apoi next.Ai grija. seara faina.

| neutrino a răspuns:

Nu, pentru ca am citit bine instructiunile de folosire.

| Punct_Vadu_1996 a răspuns:

Http://m.tpu.ro/......al-scoate/ uite cineva care a patit asta. :) Deci se poate!

| SerenaSmiley explică (pentru Punct_Vadu_1996):

Eu nu am intrebat din prostie. Am intrebat pentu ca mi s-a intamplat. iubitului i s-a inmuiat dupa orgasm atat de mult incat prezervatiuvl nu mai ii era strans pe penis. Am simtit si un pic lichid in plus la orgsmul lui. Am luat si anticonceptionalele

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi răspund chiar dacă NU sunt fată/femeie happy

Aşa ceva NU li se întâmplă decât celor care NU ştiu să folosească CORECT un prezervativ şi NU îşi aleg mărimea corespunzătoare sad

Eu NU mi-am "pierdut" niciodată prezervativul happy

Toate cele bune.

| Lorde92 a răspuns:

Nu, pentru ca sunt virgina.

| Latinmoon a răspuns (pentru Danysan):

Zise maestrul! rolling on the floor

| Danysan a răspuns (pentru Latinmoon):

:-p