| NumelePublicExistaInBazaDaDate a întrebat:

Sa ai relatie e dragut. Sa ai relatie cu cineva pentru care nu ai sentimente, e perfect.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ce zici tu aici?
Ești rănită și îi judeci pe ceilalți, când tu afirmi faptul că, este perfect să n-ai sentimente?
Dacă ei sunt proști și indiferenți cu tine, tu nu fi la fel.

Fii capabilă de o relație și sentimente. Iubește și iartă. Pe cine merită, bineînțeles.

17 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Nu sunt de acord

| Metaler a răspuns:

Inca o frustrata care a avut parte de cativa iubiti penibili si se smiorcaie pe TPU.
Lovely :X

| h3r a răspuns:

Ce inteligent...

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu-i aşa c-ai 11 ani?

| Maxim96 a răspuns:

Cum sa fii o persoana pentru care nu ai sentimente.Nu cred ca ar fi perfect.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate explică (pentru Maxim96):

Ma refer la oameni draguti si buni, dar pentru care nu reusesti sa dezvolti sentimente, sunt cele mai linistite relatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi? Eu n-as prea crede... oricum, unde e intrebarea?happy

| NumelePublicExistaInBazaDaDate explică (pentru anonim_4396):

Unde e butonul de oprirea sentimentelor? De ce barbatii le plac pe cele care se comporta ca naiba cu ei? Probabil e ceva in neregula cu mine, cand nu-mi dau interesul is disperati, cand imi dau, n-am cu cine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NumelePublicExistaInBazaDaDate):

Te inteleg ca suferi din dragoste, si eu sufar, dar nu avem ce sa facem decat sa speram ca ne v-om intalni sufletul pereche cu care sa ne petrecem restul zilelor.

| h3r a răspuns (pentru NumelePublicExistaInBazaDaDate):

Ce zici tu aici?
Ești rănită și îi judeci pe ceilalți, când tu afirmi faptul că, este perfect să n-ai sentimente?
Dacă ei sunt proști și indiferenți cu tine, tu nu fi la fel.

Fii capabilă de o relație și sentimente. Iubește și iartă. Pe cine merită, bineînțeles.

| gingergirl1 a răspuns:

Hmm...nu prea cred straight face

| Sarcasticu a răspuns:

Depinde din ce punct privești. laughing

| NumelePublicExistaInBazaDaDate explică (pentru Sarcasticu):

Cate puncte sunt?

| Sarcasticu a răspuns (pentru NumelePublicExistaInBazaDaDate):

1. Tu ești cel/cea rănit/ă.
2. Tu ești cel/cea care răneste.
3. Unul pe altu vă răniți.
4. Nu continuați asta și o luați pe drumuri diferite... happy

| HELLBOY32 a răspuns:

Ok, si care e intrebarea? laughing

| alexuw210 a răspuns:

Cauta persoana gen, bun prieten, socializati cu galeata si vezi dupa, eu asa am facut deoarece am fost exact ca tine, daca te pot ajuta, cauta-ma.