| justifyme a întrebat:

Sa va spun povestea mea :
iubesc mult un baiat,
nu stiu daca ma place crying
el m-a intrebat : m-a provocat denisa sa te pup pe obraz, imi dai voie?
eu am zis : ok
si m-a sarutat asa ca un fulg
apoi peste o saptamana m-a provocat si pe mine si eu l-am intrebat si el mi-a dat voie, dar la celalalte fete nu le-a dat voie...:X
in ore imi face cu ochiu'
in ore imi zambeste uitandu-se in ochii mei
mereu ma face sa rad pe seama altora si a lui
e un scump cand face asta love struck:Xlove struck
ce spuneti : ma place?
si-a dat seama ca-l plac?
cum sa fac sa-si dea seama ca nu vreau sa ii zicbatting eyelashes
e cel mai frumos, iubit, istet baiat din clasa, toate fetele il plac si din nefericire si eu...happy
funda si vot!
:*

1 răspuns:
| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Cat de dragut suna tot ce ai zis happy
Ca sa isi dea seama poti sa il intrebi daca te lasa sa il imbratisezi si spune-i ca ti-se pare simpatic tot ce face el.Zambeste-i mereu. Poti ca intr-o zi sa te prefaci suparata iar el sa vina la tine si sa te intrebe ce ai, apoi tu ii spui ca iti era dor de el sau ceva de genu happy

Chestii inocente care te pot ajuta mai mult decat crezi.
Mult succes!