| AmxMod a întrebat:

Salut, o fata de la baschet, intotdeauna cand ma vede si ne salutam parca rade sau zambeste, si imi pune piedica la baschet, si intotdeauna vrea sa fie cu mine in echipa la baschet, si cand ma baga profu cu ea in echipa batem palma, si imi zici tot felul de lucruri, si imi sare in spate, radem impreuna. ce ar insemna asta?, ca ma place?

Răspuns Câştigător
| RzVq a răspuns:

Te place...
Daca si tie iti place de ea actioneaza nu are rost sa stai dar ai grija ca se poate sa fie o mica problema ca ea sa te considere un prieten foarte bun.
Ai grija! Bafta...

10 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Bineinteles ca te place...

| xanderblackx a răspuns:

Da te place... dar mai stai o perioada in stand-by

| darnme a răspuns:

Nu te place! Te uraste. doh.

| AmxMod explică:

S-a zicem ca aceasta fata ma place, si astazi la baschet am lovit-o din greseala cu mingea in ochi, s-ar putea supara?, eu i-am cerut scuze de vreo 4-5 ori, dar nu a zis nimic, si inainte sa se termine meciu profu cu 10 minute m-a chemat pe margine sa ma invete ceva scheme, si dupa ce s-a terminat meciu ea mo chemat sa ma duc sa jucam fazan( toata echipa). credeti ca s-ar putea supara ca am lovit-o cu mingea in ochi din greseala?

| AmxMod explică:

I-am intrebat niste prieteni daca ma place fata aceasta si iei o zis ca nu stiu sigur, dar mi-au zis sa ai du un sarut scurt si daca imi da o palma nu ma place, si daca nu zice nimic cand o sarut inseamna ca ma place, voi ce credeti sa o sarut?

| Peachy a răspuns:

Normal, din ce ne spui tu clar nu ii esti indiferent, daca o placi invit-o undeva sa o cunosti mai bine, afli ce puncte comune aveti si asa poate va construiti o frumoasa relatie, daca tu nu o placi pastreaz-o ca prietena, sa ii te confesezi si sa ai o partenera zambareata si bine dispusa la baschethee hee

| AmxMod explică (pentru Peachy):

I-am intrebat niste prieteni daca ma place fata aceasta si iei o zis ca nu stiu sigur, dar mi-au zis sa ai du un sarut scurt si daca imi da o palma nu ma place, si daca nu zice nimic cand o sarut inseamna ca ma place, voi ce credeti sa o sarut?

| darnme a răspuns (pentru AmxMod):

Sarut-o! decat sa regreti ca nu ai facut nimic. ai o singura viata!

| extreme0708 a răspuns:

E sigur ca te simpatizeaza dar nu inseamna neaparat ca doreste o relatie cu tine.
Sunt destul de multe fete mai nou care fac ce ai zis ca face ea dar asta inseamna uneori doar o fire foarte sociabila si nu mai mult.

| cristianobughi a răspuns:

Eu zic ca DA! dar cel mai bine ar fi sa o intrebi