| Andrei1811 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor, in sfarsit am reusit sa imi depasesc timiditatea si azi doresc sa ii zic unei fete ce simt pentru ea, eu sunt o persoana pesimista, daca acea fata nu simnte nimic pentru mine, ce sa ii zic dupa ce ma refuza? Sa ii zic ca o astept si ca ma pot schimba?( Nu as vrea sa ma schimb pentru o fata, da poate merge sa ii zic numa) Sa o intreb de ce m-a refuzat? Ce sa ii zic? Va rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta pana intalnesti una, cautand nu ajungi nicaieri cu ele mai ales cu gandirea negativa mai mult rau ai, gandeste la bine

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fi tare prietene pregateste-te si pentru refuz ca de obicei donsoarele sunt pretentioare, daca iti va zice nu te retragi frumos isi vezi de treaba ta si iti cauti alta, in momentul in care javra aia ordinara te va vedea la brat cu alta fata si mai ales mai frumoasa ca ea, va muri de ciuda

| neutrino a răspuns:

Intreab-o unde face Revelionul.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Refuzul este normal. Precum si acceptul.

Ea deja cunoaste ce ar vrea sa iti zica. Doar tie iti este teama sa auzi raspunsul.

Nu ii zici nimic, ii spui ca in continuare o consideri simpatica si cam atat. Schimbi discutia despre avioane si va despartiti si gata.

Nu te schimba, nu astepta. Alta te asteapta.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca te refuza, asta e. Am un prieten insistent care a fost refuzat de cateva ori dar acum are o prietena foarte draguta.

| Otto2014 a răspuns:

Daca refuza cauta alta, is destule fete pe lumea asta.

| Anonim2354 a răspuns:

O intrebi, ii spui ce simti si gata.Crezi ca iti va manca fata daca ii spui?
Cu tupeu, ca toti tampitii au langa ei fete frumoase, iar tu nu poti sa-i spui unei fete ce simti?
Jalnic...

| Andrei1811 explică (pentru Anonim2354):

AIa zic, mi-am facut curaju sa ii zic, o sa ii zic azi ca ies cu ea la un suc, da daca ma refuza, ce ii zic dupa?