| YuriBoyka a întrebat:

Deci de curand nu stiu ce s-a intamplat dar iubita mea se poarta ciudat crezand ca sunt cu alta fata dar numai pe ea o plac...Nu imi mai zambeste, nu mai rade la glume si nici macar nu se mai uita la mine...Ce sa fac?cryingFunda!

Răspuns Câştigător
| Zozoleparfumath a răspuns:

Probabil este intr-o perioada mai proasta, a intervenit monotonia care poate disparea fara sa afecteze dar bine-inteles cu ajutorul amandurorahappy. Este posibil sa ii vina menstruatia, in zilele(cu o saptamana in urma-2) este posibil sa aiba o stare f proasta,sa nu reactioneze la nimic, sunt fata, si trec prin asa ceva in fiecare lunabig grin. Stii vorba aceea "Iubeste-ma cand o merit mai putin, atunci am nevoie cel mai mult" big grin, chiar daca ea te trateaza asa tu nu te schimba, comportate normal, pe parcurs isi va da seama k nu e bine ce face.Surprinde-o cu un trandafir, nu este nevoie de un buchet, si daruiestei-l fara nici un motiv, spune-i ca i-l oferi doar pentru faptul ca este soare afara, sau ca nu ai nevoie de o zis speciala pentru un cadou.Imbratiseaz-o,sarut-o fi alaturi de ea,si incurajeaz-o, spune-i ca totul va fi bine. Daca vezi ca treaba aceasta nu da nici un randament, incearca sa porti o discutie deschisa cu ea, cum ar fi:de ce sa ajuns aici, ce are de gand? chestii de genu. Daca decide sa luati o pauza, pune-i intrebarea de 2 ori, daca iti da acelasi raspuns retrage-te, se va intoarce singura daca tine la tine cand va realiza ca te-a pierdut! Spune-i ca nu ai pe nimeni si ca mai tarziu iti va da dreptate si sa nu-i para rau.Incearca sa-i amintesti de clipe frumoase petrecute in 2big grin, atragei atentia cu oricebatting eyelashes. Multa iubire!big grin Sper ca te-am ajutat happy, iti spun din propia experienta unele lucruri de mai sushappy asa suntem noi. feteleeelaughing

5 răspunsuri:
| papusikk a răspuns:

Mai mult ca sigur are pe altul. sunt fata si tio spun din propria experienta la fel ma purtam si eu cu iubitul meu.

| YuriBoyka explică:

Chiar daca am dat funda unui singur raspuns multumesc mult si celorlaltibig grin

| Shatteredx a răspuns:

Sa-i cumperi un lantisor frumos de argint, sau aur daca ai bani si sa-i cumperi un trandafir. Daca nici atunci nu zambeste spune-i : "Zambeste, poate maine ramai fara dinti!"

| muresancristian a răspuns (pentru Shatteredx):

Auzi arata-i ca uma pe ea o placi fa ceva extravagant (stiu in ce situatie esti)

| irinushu a răspuns:

E geloasa. fi mai tandru cu ea si arata-i k nu are de ce sa-si faca griji (parerea unei fete)