| anonim_4396 a întrebat:

am o prietena de mai bine de 1 an si as vrea sa o ling intre picioare..am intrebato dar nu fata in fata prin intermediul telefonului si i-am spus ca vreau sa o ling, i-am spus mai discret, dar mi-a spus ca nu vrea ca i se pare scarbos, i-am explicat ca nu e.imi puteti da sfaturi cum sa o conving? dau funda si va rog nu radeti de mine sau sa lasati raspunsuri care nu au treaba, vreau raspunsuri cat mai serioase funda :X

Răspuns Câştigător
| dDeeezzdDannaa a răspuns:

Ai facut sex cu ea? Atunci, daca da, in timp faceti dragoste, aluneca usor - usor de pe ea si te duci direct acolo unde ai " treaba " happy. Prietenu' meu asa a facut. O sa-i placa happy. Mult succesc.

| Narcis1234 a răspuns (pentru dDeeezzdDannaa):

Nu am facut niciodata dragoste cu ea... miai putea spune ce sa ii spun?

| Narcis1234 a răspuns (pentru dDeeezzdDannaa):

DDeeezzdDannaa mi-ai putea spune cum sa incep? ce sa ii spun ca sa ma lase sa ajung acolo? eu vreau doar sa o ling nimic altceva? vreau sa o conving ca nu e scarbos, ma poti ajuta?

8 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Spune-i ca in loc sa mai consume apa ca sa se spele acolo, o vei spala tu, garantand servicii de calitate.

| Un1kuL a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Servicii all-inclusivelaughinglaughing
imi place raspunsul taurolling on the floorrolling on the floor

| Oana92 a răspuns:

Ideal ar fi sa nu o fortezi pentru ca se va lasa si mai greu si va puteti distruge relatia asa. lasa lucrurile sa decurga de la sine

| soriinaa a răspuns:

Daca nu ati facut dragoste inca, trebuie sa o iei usor. Fetele in general sunt mai rusinoase, mai pudice. Poate si-ar dori si ea, dar de rusine ti-a spus ca i se pare scarbos. Ia-o incet, usor. Incepi cu saruturi lungi, pe buze, pe gat, o dezbraci usor. si o pupi in continuare, de la buze te duci tot mai jos pana ajungi acolo. Eu nu pot sa-ti spun ce sa-i spui, nu stiu cum e relatia voastra, ce ati facut pana acum, ce nu, dar cu timpul o sa ajungi si acolo, stai linistit. In orice caz, intelege-o si daca vezi ca nu vrea nici cum, nu mai insista. Ii poti spune, ca e un lucru normal atunci cand cei doi se iubesc, ca nu are de ce sa ii fie scarba sau rusine, e corpul ei, iar tu o iubesti, deci prin urmare nu ti-e scarba de ea si nici ei n-ar trebui sa-i fie. Dar stai linistit, cand incepe sa prinda gustul, nu o sa i se mai para scarbos. Baftaa;*

| Katte a răspuns:

Ii poti spune ca va primi o recompensa laughing