| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Știți voi că la Evaluarea Națională la ultimul subiect jos scrie că pentru redactarea întregii lucrări se acordă încă 14 puncte. Dacă eu nu fac să zicem unul sau două exerciții nu mai primesc aceste 14 puncte?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu te sfătuiesc să rezolvi toate cele 3 subiecte, sa scrii la fiecare câte ceva, cine știe poate iei notă bună, ai încredere în tine.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să primești cele 14 puncte, întreaga lucrare trebuie să fie completă chiar dacă exercițiile sunt greșite.

| LawlietL886 explică (pentru anonim_4396):

Deci chiar dacă fac două exerciții aiurea și pe restul corecte punctele le primesc, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LawlietL886):

Dap