| JustStitch a întrebat:

Cu cine aş putea să ies şi eu pe afara daca nu am cu cine, singur nu as vrea deoarece pe unde merg vad doar cupluri de indragostiti ce se tin de mana sau se saruta si ma simt naspa ca eu sunt singur

34 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu iti bate capul cu astea. Cand o sa intalnesti pe cineva, ai o sa fiti amandoi, o sa iesiti, mai conteaza ca, acum, in momentul asta, nu ai iesit pe afara?
Pana la urma sunt momente. Si esti singur. Dar nu esti singur in aceasta ipostaza. Oare ceilalti care sunt ca tine, tot asa, nu ies din casa din acest motiv?
Stai calm.
Si ai putea sa, suni un prieten ceva.

| Doub a răspuns:

Hai cu mine la o plimbare cu trotineta.

| R0R0 a răspuns:

Cu prietenii.

| JustStitch explică (pentru R0R0):

Care prieteni, ma cauta doar cand au nevoie de ceva de la mine dar cand am nevoie de ei uita de mine

| R0R0 a răspuns (pentru JustStitch):

Un BFF trebuie sa ai si tu.

| yoana98 a răspuns (pentru JustStitch):

Hai sa discutam mai mult. Pe whatsapp ori pe facebook daca vrei

| JustStitch explică (pentru yoana98):

Vrei fundita?

| Idkidk a răspuns (pentru yoana98):

*Tuse* Pitzi caută iubit.hee hee

| yoana98 a răspuns (pentru JustStitch):

Asta a fost o intrebare retorica sper. Faci cum consideri

| whatevernvm a răspuns (pentru R0R0):

Nu, nu. Cu dusmanii

| R0R0 a răspuns (pentru whatevernvm):

Bine și așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti sunt prieteni buni sunt si rai bonfasi multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cupluri de indragostiti care se tin de mana si se saruta..." Ce te face sa crezi ca sunt atata de indragostiti? Multi fac asa numai in public, iar acasa se cearta si se bat. Sau dorm in camere separate. Am mai vazut cupluri care cu o zi inainte erau "VAI, Romeo si Julieta ", iar a doua zi ma intalnesc cu fata "unde ti-e logodnicul?" intreb eu. Iar ea " aaa, i-am dat papupii ca de doua luni numai ma lovea si vorbea urat".

Deci de doua luni se comporta asa, iar cu o zi inainte imi aratau mie cat de mult se iubesc ei. Vai, porumbeii. Niciodata nu am banuit nimic pentru ca in public parca erau facuti unul pentru celalalt. Dar nu ai de unde sa stii ce se intampla in viata lor privata. Si cati nu sunt asa. Fac pe indragostiti si cand colo nu se mai iubesc demult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te duci sa te culci si iti trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa lasam glumele la o parte si sa iti spun ce sa faci ca vad ca o iei la vale de tot (m-am uitat la intrebarile pe care le-ai mai pus pe aici).
Eu zic sa le lasi incolo de fete (vad ca te duce la disperare) si sa iti gasesti ceva mai bun de facut. Oricum stai linistit ca iti vei gasi pereche potrivita.
Si zic sa nu mai cauti toate tampeniile pe net ca nu te ajuta cu nimic.
Mai bine te gandesti ce fel de om vrei sa ajungi si sa pui mana sa inveti ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prietenii...Dar și prietenii vin doar când au nevoie de ceva.

Te duci la club și găsești prieteni.

Îți faci o iubită. Dacă tot ziceai că ai un lănțic, poți să găsești o fată de care-ți place și il poți da.winking O colegă, o prietenă veche, etc.

Dar nu are rost să te superi acum. Și eu mă simt singură... Dar na.
Dumnezeu are grijă de fiecare și ne ajută.

Și eu câteodată mă simt nașpa că îndrăgostiții se sărută și că eu nu am parte de așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mă apuc de comedie? rolling on the floor

Ce să-i smulgi? Are 3 fire de păr.

| MeForeverAlone a răspuns:

Cu mama, cu tata, cu sora, cu fratele, cu bunica, cu bunicu, cu prieteni de la școală.
Unde stai, apropo?

| JustStitch explică (pentru MeForeverAlone):

Din Bucuresti

| MeForeverAlone a răspuns (pentru JustStitch):

O, super, merg și eu la vară acolo happy

| JustStitch explică (pentru MeForeverAlone):

Poate ne si vedem la vara happy

| MeForeverAlone a răspuns (pentru JustStitch):

Abia acum am văzut câți an ai. Cred că o să refuz happy

| JustStitch explică (pentru MeForeverAlone):

Mi-am pierdut ambi bunici recent, pe ei ii consideram prieteni adevarati

| MeForeverAlone a răspuns (pentru JustStitch):

Condoleanțe

| justadream94 a răspuns:

Fa-ti prieteni colegi/colege.

| Blackrose4 a răspuns:

Bună.
Nu ai prieteni/cunoştințe cu care ai putea ieşi? Cauți pe cineva aici?

| AnniaAKN a răspuns:

Asta ma intreb si eu, cand o sa incetez sa mai mai plimb singura?!laughing

| Catwomen123456 a răspuns:

Cand ma simt singura stau cu catlusa mea, asa ca daca nu ai un animal te as sfatiu sa cumperi. sper ca te am ajutat

| JustStitch explică (pentru Catwomen123456):

Multumesc, iti apreciez raspunsul

| Catwomen123456 a răspuns (pentru JustStitch):

Cu placere

| Catwomen123456 a răspuns:

Cand ma simt singura stau cu catelusa mea, asa ca daca nu ai un animal te as sfatiu sa cumperi. sper ca te am ajutat

| TeaKhalifa024 a răspuns:

Cati ani ai...in primul rand?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeaKhalifa024):