| Alexinnio a întrebat:

A vazut acum multi ani un film pe ProTv in care un criminal controla un avion si vroia sa il prabuseasca intr-un reactor nuclear,sau ceva de genu, stiti cumva ce film este?

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Cred ca este vorba despre filmul cu Liam Neeson dar nu mai tin minte numele!

| BildeilleR a răspuns:

Mai multe detalii.

| Alexinnio explică (pentru BildeilleR):

Pai personajul principal care este in avion incearca sa ii rupa legatura, reuseste la timp, apoi astia se iau la bataie in aeroport.Criminalul este cunoscut dupa o arsura pe fata, sau ceva de genu.Filmul incepe cu un accident de avion.