| FreddieM a întrebat:

A vazut careva filmul Joker? Recomandati?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa trailer e un dezastru

| milan9 a răspuns:

Doar un alt film care promoveaza in mod disimulat justificarea urii si violentei, ca sa nu spun mai mult... Pierdere de timp, de bani si nu numai.

| Wr3nch a răspuns (pentru milan9):

Nu toate filmele trebuie sa fie cu prieteni care se tin de mana si pupicilaughing Cum apare un film care incearca sa se lege de un subiect real fara fumuri de tip hollywood (omoram 99 de oameni sa salvam tara/presedintele/gagica) cum zice lumea ca filmele cu violenta is naspalaughing

| Yurisa a răspuns:

Am vazut eu. Este superb filmul, chiar mi-a placut. Se intercaleaza si cu povestea lui batman si sunt mici twisturi de-alungul filmului.
De asemena, "hating on popular thing doesn't make you special"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fire ai, daca iti plac situatiile mai intortocheate, cu o nota mai accentuata de dramatism, personajele complexe, rasturnarile de situatie si stii sa apreciezi o atmosfera foarte bine construita, in general mai sumbru zugravita, atunci e filmul pentru tine. Mie mi-a placut extrem de mult

| alex495 a răspuns:

E smecher rau filmul, Phoenix joaca exceptional rolul lui Joker. Ar fi mare pacat sa nu se faca o continuare, chit si fara Batman, in film apare o bucatica din povestea lui Bruce, dar o farama

| brokxy a răspuns:

Nu a fost asa d violent pe cat ma asteptam... putea sa fie mai violent parerea mea......nici nu a omorat multe persoane vreo 4 pfff

| Yurisa a răspuns (pentru brokxy):

Imi declari raspunsul ca fiind eronat pe o parere pur subiectiva ca ce? ca asa vrei tu? Argumentează.

| Shadowlx a răspuns:

Depinde de tine mie chiar mi-a plăcut.