| AIexandra a întrebat:

As vrea sa ma uit la un film si nu prea stiu care...cateva idei? dau funda

8 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Requiem For A Dream
Inception
Midnight In Paris
La Vie En Rose
Moulin Rouge!
The Green Mile
Pulp Fiction
Kill Bill
Gone With The Wind
12 Angry Men
Stupid, Crazy Love
The Hangover

Nu iti stiu gusturile, asa ca m-a bagat cate ceva din fiecare...dar iti sugerez cel mai mult sa te uiti la Reguiem For A Dream.

| DarkAngel98 a răspuns:

The ring, The ring 2, The grudge, The grudge 2, The grudge 3, Doua pupeze albe, Ala micu, Spot. Si multe altele.

| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

Daca vrei un serial bun cu adolescenti iti recomand fisica o quimika -este spaniol. Iar din filme -p.s i love you, kal ho naa ho, diavolul se imbraca de la prada, si trei metri deasupra cerlui(tres metros sobre el cielo),
Toate aceastea sunt filme romanticehappy

| iionutuu a răspuns:

Uita-te la In Time e un film super tare si chiar ti-l recomand si la toti de aici e super taretongue

| Faye a răspuns:

Daca doresti filme te poti uita la:
* the art of getting by
*rebember me
*seria twilight thinking
*jurnalul unui iubitor de rom
*codul lui Da' Vinci
* Ingeri si demoni
*casa de vis
*one day
*Abduction
*Hangover 1 si 2
*Miezul noptii in Paris
*Strumpfii
*Chalet Girl
Uita'te pe youtube la trailer'urile lor si vezi care iti placebig grin
Daca doresti seriale te poti uita la:
*the vampire diaries
*merlin
*skins uk
*heroes
*Fringe :X
*Supernatural

| Mariuuuk a răspuns:

Serial scurt e Vampire Knight.

| sorina28 a răspuns:

Vampire Diaries