| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune ceva filme si seriale gen Scream?

Răspuns Câştigător
| heyitsmexd a răspuns:

Eu iti recomand cu incredere "American Horror story". Am vazut sezonul 1 intr-o zi, e prea interesant, personajele bine conturate isi intra perfect in rol. Sezoanul anterior nu isi continua povestea in celalalt, dar actorii sunt aceeasi. Cu siguranta nu vei regreta! happy Ca filme, iti pot recomanda destinatia finala, sunt multe parti, sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme:Scary Movie (seria/2000/2001/2003/2006/2013),Valentine (2001),Stage Fright (2014)
Serial:Scream Queens