| AnaMaria00005 a întrebat:

happy Pentru cei care au vazut The purge: Anarchy, m-am uitat azi si m-a pus pe ganduri filmul... vreau si alte pareri despre el. Multumesc frumoswinking

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Tea pus pe ginduri spui? Adica la ce te referi? Am mai vazut comentarii la filmul asta si altundeva, toti comentau numai de rau, sau ma rog in sensul asta.Dar nu am vazut absolut pe nimeni sa comenteze ceva naspa despre filmul The Hunger Games care de fapt este mai grav ca The Purge.In asta hunger game sint pusi copii sa se macelareasca intre ei dar nimeni na spus absolut nimic de rau, adica ca e o magarie bla bla.Despre asta the purge toti au sarit pai ce asta e magarie, nu se poate aia sint nebuni, dezaxati.Ca sa vezi cum sint oamenii. Daca apare o tipa ceva buna, un tip dragut gata restul nu mai conteaza e film bun.Omenii sint f superficiali.