| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare despre Game of Thrones: ce credeti ca sa va intampla cu Sandor Clegane (caracterul meu preferat) in sezonul 7? Am vazut pe un canal de pe Youtube BIG SPOILER ca Sandor va merge spre nord impreune cu Brotherhood, se va intalni cu Jon Snow, Jorah Mormont si fiul bastrd a lui Robert Baratheon si vor trece de zid ca sa captureze un white walker. Acolo cica o sa urmeze o batalie intre ei si white walkers si vor fii salvati de Daenerys si de dragonii ei. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Eu zic sa astepti sa apara sezonul 7 laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Niklauss):

E greu sa astepti inca 4 luni ☺. Da nah, imediat apare si episodul 9 din Walking Dead