| irinuk28 a întrebat:

Hei,ce s-a întâmplat cu filmul Fast and furious 7?
Adică,am înțeles că va fi lansat în vara aceasta, mai exact 11 iulie..chiar dacă,mă rog, Paul Walker a murit(R.I.P) >:-,totuși i se găsise înlocuitor.L-am căutat, dar nu l-am găsit.S-a amânat?
Dau Fundă!
P.S. Totuși (cu toate că mă îndoiesc),în caz că nu s-a amânat, poate îmi puteți da link-ul unde l-aș putea vedea!
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Uite aici în detaliu despre ce s-a întâmplat cu acest film (cu amânarea datei de lansare):
http://www.ziuanews.ro/......tor-117353
Totuși data exactă este 03.04. 2015
http://www.cinemagia.ro/filme/fast-furious-7-589625/

| irinuk28 explică (pentru faramatania):

Mulțumesc happy

| faramatania a răspuns (pentru irinuk28):

Cu plăcere, mersi și eu.

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buna. Din cate stiu, nu se va mai pune nici un inlocuitor in locul lui Paul Walker. Cu ajutorul graficii de pe calculator, vom avea un nou Paul Walker!winking

Bft!

| irinuk28 explică (pentru Jipa95):

Ups,așa am citit...că va avea un înlocuitor. Oricum mă bucur că va fi tot el, oarecum, altfel n-ar mai fi la fel sad.
Mulțumesc pentru răspuns.

| Jipa95 a răspuns (pentru irinuk28):

Se speculase mai intai ca va fi JB, dupa aia Aaron Paul, si tot asa, dar producatorii au spus ca tot Paul Walker va fi, computerizat! sad

| irinuk28 explică (pentru Jipa95):

JB oh go on, era culmea laughing. Mda, văd că, din link-ul pe care mi l-a dat @faramatania, nu va aparea prea mult în film sad.

| NoName45870679 a răspuns:

Filmul va fi lansat anul viitor in 11 iulie si in loc de paul walker joaca fratele sau