| SociallyDepressed a întrebat:

Poate ma puteti ajuta si pe mine.
Am vazut mai demult un film care mi-a placut foarte mult dar din pacate nu stiu cum se numeste.
In film era vorba despre un barbat care a avut un accident cu masina (in masina, langa el era cel mai bun prieten al sau) si a murit.Cumva,nu stiu cum, acel barbat a ajuns sa fie caine (un fel de a 2-a viata) si nu mai tin minte cum, dar a ajuns la casa in care locuia sotia sa, care acum avea o relatie cu prietenul sau cel mai bun.Mentionez ca el avea si un baiat mai mic.
Barbatul, desi era caine isi putea aminti totul din viata sa anterioara si era ferm convins ca din cauza prietenului sau s-a produs accidentul de aceea il tot ataca.Satula de aceste atacuri,"sotia sa" il tot scotea afara dar el gasea intotdeauna un mod prin care sa intre. Dupa ceva timp (iarna), a realizat ca de fapt nu din cauza prietenului sau s-a produs accidentul, si ca prietenul sau era foarte fericit alaturi de familia sa asa ca a decis sa plece.Baiatul,vazand ca nu mai apare, a gasit un desen cu mormantul tatalui sau si a decis sa mearga la cimitir in speranta ca il va gasi acolo.Mama sa, observand ca baiatul sau a disparut a pornit cu masina spre cimitir datorita aceluiasi desen.Acolo si-a gasit baiatul, langa mormantul fostului sau sot, cu cainele in brate.Baiatul a fugit spre ea si a luat-o in brate. Femeia i-a spus baiatului sa urce in masina apoi a incercat sa covinga cainele sa se intoarca acasa alaturi de ei dar nu a reusit.Cainele s-a uitat la ea, a dat la o parte zapada de pe mormant si acolo scria ceva (nu imi amintesc precis ce) apoi a fugit in padure iar cei 2 s-au intors acasa.
Daca stie cineva filmul mi-ar putea spune si mie numele? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MistyLilyBella a răspuns:

Am vazut filmul dar imi pare tare rau ca nu stiu cum se numeste! am lasat acest comentariu fara vreun rost...imi pare rau!

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca as fi stiut ti-as fii spus. oricum, mi se pare cam trist, mai ales ca probabil a patit ceva. nu ma mai uit la filme de astea triste cu animale. am vz unul si am plans de nu mai puteam.

| SociallyDepressed explică:

@cookie intentia conteaza!
Multumesc oricum!

| SociallyDepressed explică:

@MistyLilyBella cum am mai spus.Intentia conteaza!

| deutzabombik a răspuns:

Stiu filmul dar nu stiu cum se numeste